AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – wrzesień 2023

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Tworzenie bezpieczniejszego, niezawodnego świata

Wyobraź sobie moc zintegrowanego zarządzania zasobami zasilanymi energią elektryczną. Bezpieczniejsze miejsce pracy. Niezawodny sprzęt. Zoptymalizowane plany konserwacji. Wszystko połączone, aby zapewnić wyniki o znaczeniu krytycznym dla Twojej organizacji.

Twój partner w rozwoju

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Od szybkich wygranych po kompletne programy, nasz zespół ekspertów jest z Tobą na każdym kroku.

Twój strategiczny partner do współpracy

W SEAM Group, Twój sukces jest naszym priorytetem. Z Twoim zespołem współpracujemy w najtrudniejszych warunkach i odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć cele w zakresie bezpieczeństwa, zrównoważenia, niezawodności i utrzymania ruchu.

Jako Twój partner wierzymy w zapewnianie zdumiewających wyników, a dzięki ekspertom, którzy kontrolują ponad 1 milion zasobów zasilanych energią elektryczną rocznie dla setek klientów na całym świecie, budujemy bezpieczniejszy i niezawodny świat.

Video Still of SEAM Group CEO Colin Duncan

Co mówią nasi partnerzy

„Staranność i zaangażowanie w realizację projektów. Zawsze polecam SEAM Group. Naprawdę lubię z nimi pracować”.

„ViewPoint pomaga nam śledzić inspekcje termograficzne, naprawy pokontrolne oraz dane dotyczące ponad 40 000 aktywów w ponad 250 lokalizacjach. Dzięki partnerstwu SEAM Group byliśmy również w stanie śledzić ponad milion dolarów oszczędności energii rocznie”.

Kierownik ds. bezpieczeństwa, zakład przetwórstwa spożywczego

“Jesteśmy zadowoleni z ostatnich szkoleń online, które zorganizowaliśmy z SEAM Group. Samodzielne szkolenie online jest wygodne dla naszych pracowników, ponieważ nie muszą się oni martwić o przerabianie 3-4 godzin materiału na raz. Sprawdzanie wiedzy i certyfikat ukończenia są dla nas również ważne.”

Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, zakład produkcji urządzeń mechanicznych

„Od 2012 roku wszystko jest w porządku. Wszelkie problemy techniczne zawsze były rozwiązywane szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni z SEAM Group. Obsługa klienta jest świetna.”

Kierownik obiektu, Publiczna Placówka Edukacyjna

Dane umożliwiające podjęcie działań są kluczem do stabilnych programów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu

SEAM Group ViewPoint Screenshot

Klienci współpracują z SEAM Group w celu rozwiązywania problemów i podejmowania świadomych decyzji opartych na danych. ViewPoint to nasza platforma technologiczna, która umożliwia pełną przejrzystość wyników kontroli, bezpieczeństwa, niezawodności i programów utrzymani ruchu.

Dzięki wersjom na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne ViewPoint jest idealnym rozwiązaniem cyfrowym zarówno podczas pracy w biurze, jak i w terenie – utrzymującym cały zespół w kontakcie dla bardziej spójnego, zrównoważonego podejścia.

Globalni eksperci, którzy pomagają w osiąganiu wyników o znaczeniu krytycznym

SEAM Group ma udokumentowane doświadczenie i wiedzę, aby zwiększyć bezpieczeństwo i niezawodność Twojej działalności. Uznani za światowego lidera w zakresie wydajności zasobów zasilanych energią elektryczną, cieszą się zaufaniem największych światowych marek, jeśli chodzi o doradztwo strategiczne w zakresie rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju, utrzymania ruchu i niezawodności.

Nasz zespół ekspertów branżowych corocznie kontroluje 1 milion zasobów zasilanych energią elektryczną i wykorzystuje nasze szerokie i głębokie doświadczenie, aby dostarczać klientom na całym świecie analizy oparte na danych.

SEAM Group Team Member Maggie Murphy

Doświadczenie grupy SEAM w liczbach

1 milion+
urządzenia zasilane energią elektryczną

Kontrolowane corocznie

500 +
klientów na całym świecie

Obsługiwane w różnych branżach

80 +
Obecność w krajach

Dzięki naszemu globalnemu zespołowi ekspertów

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu dla Twojej firmy

Zwiększ wydajność swoich zasobów zasilanych energią elektryczną dzięki naszym rozwiązaniom, począwszy od szkoleń i doradztwa, poprzez inspekcje w terenie, ocenę, instalację i naprawę.

data and technology solutions icon
Dane i technologia

Wykorzystaj spostrzeżenia oparte na danych, aby zapewnić bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie najważniejszych zasobów

program management icon
Zarządzanie programowe

Prowadź bezpieczniejszą i niezawodną organizację dzięki niestandardowym rozwiązaniom do zarządzania programami

Przejmij kontrolę nad swoją karierą i zapewnij sobie przewagę dzięki
SEAM Group

Jako rozwijający się profesjonalista z wyjątkowym talentem zasługujesz na firmę, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Nasza kultura jest zorientowana na ludzi, wysoce elastyczna i skoncentrowana wokół kultury współpracy.

Uwielbiamy pracować razem, aby rozwiązywać największe wyzwania naszych klientów i zawsze szukamy różnorodnych, pewnych talentów.

SEAM Group team members

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.