AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Cyfrowe blokowanie/znakowanie

Zwiększ swoje bezpieczeństwo i niezawodność dzięki rozwiązaniom cyfrowego blokowania/znakowania

Źródła energii, takie jak: energia elektryczna, chemiczna, pneumatyczna, hydrauliczna, mechaniczna i wiele innych, mogą być niebezpieczne dla pracowników. Stwórz skuteczny program blokowania/znakowania (Lockout/Tagout, LOTO), aby zwiększyć bezpieczeństwo swoich pracowników i wykonawców oraz zapewnić zgodność z przepisami OSHA.

W SEAM Group nasze zintegrowane podejście do rozwiązywania problemów związanych z bezpieczeństwem, niezawodnością i utrzymaniem ruchu zasobów obejmuje najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak cyfrowe LOTO.

Do głównych korzyści płynących z cyfrowego LOTO należą:

  • Dostęp do wszystkich procedur LOTO w ViewPoint, naszej prostej, skalowalnej platformie technologicznej
  • Chroń swoich ludzi i operacje i jednocześnie zapewniaj zgodność z prowadzonymi inspekcjami i ocenami.
  • Wsparcie wyłącznie cyfrowych inicjatyw LOTO w celu ograniczenia ryzyka i kosztów
  • Jasna ścieżka audytu procedur LOTO
  • Lepsze zarządzanie ryzykiem i komunikacja

Niezależnie od tego, czy masz już tradycyjny program LOTO, czy budujesz nowy od podstaw, rozwiązania cyfrowego LOTO firmy SEAM Group mogą natychmiast podnieść bezpieczeństwo i efektywność zgodności w całej organizacji.

Yellow lockout tagout cabinet in an electrical substation
SEAM Group facilities solutions icon

Ryzyko/zgodność

Chroń swoich ludzi i operacje, zapewniając jednocześnie zgodność z prowadzonymi inspekcjami i ocenami.

SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa, aby chronić integralność swoich zasobów i zapobiegać zdarzeniom bezpieczeństwa.

SEAM Group maintenance solutions icon

Konserwacja

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

Składniki sprawnie działającego programu LOTO

Pierwszym krokiem w rozwoju sprawnie działającego programu blokowania/znakowania jest udokumentowanie procesu kontroli energii LOTO w Twoim zakładzie. Każdy program musi być dostosowany pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami i standardami OSHA, a także określonymi wymaganiami i zasadami Twojej firmy.

Dokumentacja musi zawierać jasne procedury kontroli energii (ECP) dotyczące mocowania odpowiednich urządzeń blokujących i/lub informacyjnych do urządzeń odcinających energię:

Jeśli masz już wdrożony program LOTO, nasz zespół może przeprowadzić ocenę luki w zgodności z przepisami LOTO, aby zidentyfikować możliwości ulepszeń i przedstawić zalecenia.

Oczywiście siła inwestycji programu LOTO zostanie odblokowana, gdy Twoi ludzie zostaną odpowiednio przeszkoleni i wyposażeni w umiejętności umożliwiające bezpieczne wykonywanie pracy. Możesz polegać na naszejwiedzy w zakresie szkoleń z bezpieczeństwa, aby spełnić wymagania dotyczące zgodności i zwiększyć wydajność swojego zespołu.

Współpraca z nami oznacza również, że będziesz cieszyć się różnymi zaletami ViewPoint — naszego prostego, skalowalnego rozwiązania technologicznego, które zapewnia ogrom danych dotyczących wydajności i kondycji zasobów. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować, ocenić lub zdigitalizować program LOTO i najważniejsze procedury, naszym celem jest pomoc w tworzeniu bezpieczniejszego i bardziej niezawodnego środowiska pracy.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży, SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.