AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Najważniejsze procedury z punktu widzenia bezpieczeństwa

Zwiększ swoje bezpieczeństwo i niezawodność dzięki procedurom krytycznym dla bezpieczeństwa

Procedury krytyczne dla bezpieczeństwa są niezbędne w każdym programie zarządzania zasobami zasilanymi energią elektryczną. Bez nich Twoi pracownicy i majątek są narażeni na częstrze występowanie negatywnych skutków.

Tworzenie krytycznych procedur i umożliwienie ich wdrożenia w terenie ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa pracowników, wydajności zasobów i sukcesu operacyjnego.

Możesz zapewnić swoim pracownikom bezpieczne środowisko pracy, ustanowiwszy jasne wewnętrzne procedury bezpieczeństwa, gwarantujące dostęp do aktualnych materiałów szkoleniowych i eliminujące wszelkie luki w wiedzy, które mogą wpływać na bezpieczeństwo w miejscu pracy.

W SEAM Group nasz zespół ekspertów ma wieloletnie doświadczenie w zakresie zgodności z przepisami Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Pożarowej (National Fire Protection Association 70e), bezpieczeństwa środowiskowego, bezpieczeństwa pracy i innych.

Możemy zbudować i wdrożyć procedury krytyczne dla bezpieczeństwa wszystkich aspektów programu zarządzania zasobami, takich jak:

  • Doradztwo i szkolenia
  • Ocena zagrożenia pyłem
  • Termografia w podczerwieni
  • Ocena porażenia łukiem elektrycznym
  • Blokowanie/znakowanie (LOTO)
  • Konserwacja rozdzielnic

Naszym celem jest stworzenie bezpieczniejszego i niezawodnego świata poprzez optymalizację wydajności Twoich zasobów oraz bezpieczeństwa pracowników. Jednym z kluczy do osiągnięcia tego celu jest ustanowienie odpowiednich, zrównoważonych procedur krytycznych dla bezpieczeństwa.

infrared thermography inspection performed by expert
SEAM Group facilities solutions icon

Konserwacja

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj zagrożenia i luki szkoleniowe, aby chronić swoich pracowników i wydajność operacyjną.

SEAM Group facilities solutions icon

Niezawodność

Zarządzaj swoimi zasobami bez obaw i optymalizuj dostępność zasobów i czas pracy bez przestojów.

Klucz do skutecznych procedur krytycznych dla bezpieczeństwa

Procedury krytyczne dla bezpieczeństwa ratują życie tylko wtedy, gdy są łatwo dostępne i odpowiednio przestrzegane przez Twój zespół.

Spraw, aby wdrożenie procedur krytycznych dla bezpieczeństwa stało się kluczowym elementem Twojego całościowego programu zarządzania majątkiem już dziś.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

 
 

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.