AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Usługi monitorowania stanu

Kontroluj stan swoich zasobów zasilanych energią elektryczną dzięki monitorowaniu stanu

Monitorowanie stanu ma zasadnicze znaczenie dla skuteczności programu wydajności zasobów. Prawidłowo wdrożone metody stosowane w programie konserwacji uzależnionej od rzeczywistego stanu (CbM) mogą stać się mnożnikami siły roboczej, które pozwolą lepiej wykorzystać czas zespołu ds. utrzymania ruchu.

Kluczowe usługi monitorowania stanu stosowane w strategii konserwacji predykcyjnej obejmują inspekcje przy wykorzystaniu podczerwieni, badania wibracyjne, ultradźwiękowe, testy silnika i oleju.

W wyniku jednolitego podejścia, możesz oczekiwać:

  • Reduce energy usage and improve asset longevity
  • Identify developing problems before functional failures take place
  • Have the data needed to plan equipment repair and replacements ahead of time 
  • Avoid equipment damage, collateral damage, and scrapped products
  • Increase overall asset availability by reducing unplanned downtime 
Power distribution switchboard
SEAM Group facilities solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa, aby chronić integralność swoich zasobów i zapobiegać zdarzeniom bezpieczeństwa.

SEAM Group safety solutions icon

Ryzyko i zgodność

Chroń swoich ludzi i operacje i jednocześnie zapewniaj zgodność z prowadzonymi inspekcjami i ocenami.

SEAM Group facilities solutions icon

Konserwacja

Popraw wydajność swojego zespołu serwisowego, dzięki identyfikacji problemów i ustaleniu priorytetów napraw.

Odblokuj dynamiczną wydajność metod
monitorowania opartych na rzeczywistym stanie

Efektywne wykorzystanie siły roboczej w zakresie utrzymania ruchu może pomóc w osiągnięciu wyników o znaczeniu krytycznym dla działalności biznesowej. Twoja działalność opiera się na różnych zasobach zasilanych energią elektryczną, które w ramach codziennej eksploatacji narażone są na ciągłe drgania i ogólną degradację.

Możesz śledzić kondycję swoich zasobów i określić, za pomocą CbM, kiedy należy przeprowadzić konserwację. Wynik końcowy? Oparte na danych podejście do konserwacji, które optymalizuje utrzymanie ruchu i podejmowane czynności.

Nasz zespół może opracować programy CbM i kontrolować zasoby zasilane energią, w tym:

Już dziś masz możliwość przeprowadzenia kontroli przy użyciu podczerwieni, wibracji, ultradźwięków, kontroli silników i oleju o krytycznym znaczeniu dla Twojego całościowego programu zarządzania zasobami.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,, niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.