AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Optymalizacja konserwacji planowych

Zwiększ swoje bezpieczeństwo i niezawodność dzięki optymalizacji konserwacji planowej

Konserwacja planowa to regularnie zaplanowane prace wykonywane w określonych odstępach czasu, które pomagają w unikaniu, opóźnianiu i wykrywaniu wystąpienia awarii zasobów. Osiągnięcie optymalizacji konserwacji planowej (PMO) wymaga kompleksowego podejścia, które integruje:

 • Konserwację planową
 • Konserwację uzależnioną od rzeczywistego stanu
 • Dostępność operatora
 • Zakontraktowaną konserwację harmonogramową
 • Konserwację rozdzielnic

W SEAM Group nasze rozwiązania PMO opierają się na pomyślnie zrealizowanych projektach i zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci:

 • Uszeregować zasoby na podstawie stanu technicznego
 • Zmaksymalizować budżet przeznaczony na poprawę planów inwestycyjnych
 • Zapewnić niezawodność zasobów i niższe koszty utrzymania ruchu

Nasze rozwiązania PMO są idealne, aby pomóc w realizacji strategii zarządzania zasobami zorientowanej na wyniki w całej organizacji.

employee looking proud
SEAM Group facilities solutions icon

Konserwacja

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj zagrożenia i luki szkoleniowe, aby chronić swoich pracowników i wydajność operacyjną.

SEAM Group facilities solutions icon

Niezawodność

Zarządzaj swoimi zasobami bez obaw i optymalizuj dostępność zasobów i czas pracy bez przestojów.

Przejście od konserwacji tradycyjnej
do zoptymalizowanej

Zazwyczaj programy konserwacji planowej opracowywane są na podstawie różnych kwestii wewnętrznych i baz wiedzy, takich jak: producenci, istniejące zespoły ds. utrzymania ruchu, operatorzy sprzętu, wykonawcy i inni.

Chociaż takie podejście czerpie z ważnych źródeł informacji, nie tworzy spójnego programu zapewniającego efektywne działanie Twoich zasobów 24/7/365. Jako Twój partner w zakresie programu konserwacji planowej naszym celem jest obliczanie niezawodności, minimalizacja robocizny/części/materiałów i ostatecznie skrócenie przestojów operacyjnych.

Pomożemy Ci osiągnąć sukces w optymalizacji PM (PMO) poprzez szereg kroków pogrupowanych w trzy fazy:

 • Przygotowanie i organizacja — zbieranie danych, definiowanie wymagań w zakresie niezawodności i przegląd istniejących zadań PM
 • Optymalizacja— eliminowanie niepotrzebnych zadań, stosowanie metod optymalizacji, uzupełnianie luk w programie, przeglądanie zaleceń OEM i optymalizacja zleceń pracy
 • Implementacja — przeprowadzanie optymalizacji, wdrażanie kontroli zmian, przeprowadzanie szkoleń, wykorzystywanie usprawnień i weryfikacja trafności

Uczyń z optymalizacji konserwacji planowej kluczowy element Twojego całościowego programu zarządzania zasobami już dziś.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.