AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Wizja i Wartości

Stawianie ludzi na pierwszym miejscu mając na uwadze naszą misję i wartości

W SEAM Group koncentrujemy się na tworzeniu bezpieczniejszego i bardziej niezawodnego świata — zarówno dla naszej jak i Twojej organizacji.

Na każdym etapie naszego partnerstwa zapewniamy współpracę, aby zapewnić najlepsze wyniki Twojej organizacji w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu.

Nasza Wizja

światowego, uznanego lidera na rynku usług i technologii w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu. Poprzez doskonałość i pracę zespołową pomagamy klientom chronić ich ludzi i aktywa, zapewniając jednocześnie bezawaryjną pracę. Naszym celem jest zapewnienie doskonałego miejsca pracy, w którym ceni się naszych ludzi, gdzie innowacyjność zorientowana na klienta jest sposobem, w jaki myślimy i działamy każdego dnia.

Nasza Wizja

  • Bezpieczeństwo naszych pracowników, partnerów i klientów.
  • Całkowita koncentracja na kliencie dzięki przedsiębiorczemu podejściu do sprzedaży oraz wsparciu i procesom biznesowym zorientowanym na klienta
  • Prawdziwa troska o naszych ludzi i tworzenie klimatu pracy zespołowej, zaufania, szacunku, wsparcia i zabawy.
  • Uczciwość w naszych słowach i czynach.
Eksperci ds. zarządzania zasobami w Seam Group

Kultura firmy

Każdy dzień jest nową okazją do wzmocnienia kultury, która leży u naszych podstaw i wprowadzenia w życie pomysłów naszych pracowników. Cenimy naszych pracowników i podejmujemy dodatkowe kroki, aby wcielić w życie ich pomysły.

Przywództwo

Składający się z najzdolniejszych umysłów w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, nasz zespół kierowniczy jest dobrze przygotowany, aby zagwarantować dalszy rozwój naszej firmy. Posiada on doświadczenie w odkrywaniu kluczowych możliwości oraz podejście zorientowane na ludzi, aby na każdym etapie każdy głos został usłyszany.

SEAM group female engineer inspecting energized assets

Kariera w SEAM Group

Chcesz dołączyć do misji, która naprawdę stawia ludzi na pierwszym miejscu? Wejdź na zakładkę kariera, aby zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy i uzyskać jak najwięcej korzyści ze swojej pracy.

Skontaktuj się z nami

Dzięki członkom zespołu i partnerom na całym świecie nasi eksperci obsługują klientów w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, jak możemy współpracować, aby stworzyć bezpieczniejszy i bardziej niezawodny świat.

SEAM Group world map

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.