AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Konserwacji urządzeń elektrycznych, testowania i napraw certyfikowanych przez NETA

Zwiększ swoje bezpieczeństwo i niezawodność dzięki konserwacji i testom poświadczonym certyfikatem NETA

Ochrona zasobów i ludzi wymaga pewności, że przestrzegasz najbardziej odpowiednich, najnowszych wymagań branżowych dotyczących prac elektrycznych. Z dumą oferujemy certyfikowane przez NETA rozwiązania w zakresie utrzymania i testowania instalacji elektrycznych, które pomogą Ci osiągnąć te cele.

Międzynarodowe Stowarzyszenie ds. Testów Elektrycznych (NETA) działa w sektorze testowania urządzeń elektrycznych w postaci akredytacji zewnętrznych firm zajmujących się tego typu testami, certyfikację techników przeprowadzających testy i tworzenie amerykańskich norm krajowych.

Nasi akredytowani przez NETA technicy są gotowi do realizacji najważniejszych projektów elektrycznych, w tym:

  • Konserwacji planowej rozdzielnic
  • Konserwacji planowej urządzeń średniego i wysokiego napięcia
  • Specjalistycznych usług elektrycznych urządzeń dystrybucyjnych, w tym rozdzielnic, wyłączników, przekaźników ochronnych, transformatorów, systemów ziemnozwarciowych i zabezpieczeń przeciwprzepięciowych

Zaufaj nam, gdy w grę wchodzi przeprowadzanie testów NETA i zarządzanie projektami w całych Stanach Zjednoczonych. Możesz oczekiwać najwyższego poziomu obsług i fachowej wiedzy, aby osiągnąć cele związane z wydajnością zasobów.

Industrial electrical switch panel
SEAM Group facilities solutions icon

Konserwacja

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Urządzenia i działania

Czerp dynamiczne korzyści z integracji strategii bezpieczeństwa, konserwacji i niezawodności.

SEAM Group facilities solutions icon

Zrównoważony rozwój

Osiągaj cele związane z efektywnością energetyczną i redukcją odpadów, korzystając z doskonałej widoczności dostępnej dzięki naszej technologii.

Skorzystaj z naszej wiedzy specjalistycznej w zakresie utrzymania ruchu i testowania instalacji elektrycznych

Podczas rozważania potrzeb w zakresie konserwacji, testowania i naprawy instalacji elektrycznych, weź pod uwagę zalety współpracy z zespołem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa elektrycznego, utrzymania ruchu i niezawodności.

Oto kilka sposobów dotyczących tego, jak możemy Ci pomóc:

Spraw, aby czynności konserwacyjne urządzeń elektrycznych opatrzone certyfikatem NETA stały się kluczowym elementem Twojego całościowego programu zarządzania majątkiem już dziś.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.