AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Analiza zagrożeń w postaci palnego pyłu i ich złagodzenie

Zwiększ swoje bezpieczeństwo i niezawodność dzięki analizie i łagodzeniu zagrożeń związanych z pyłami palnymi

Pyły palne mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników, a także mienia. Jako strategiczny partner w zakresie proaktywnego bezpieczeństwa w miejscu pracy SEAM Group oferuje pakiet rozwiązań obejmujących wdrażanie programów analizy zagrożeń pyłem palnym (DHA) po szkolenia i doradztwo dla pracowników.

Zapewnij szkolenia pracownikom, by zagwarantować sobie sukces

Jeśli chodzi o poprawę szkoleń związanych z pyłem, SEAM Group opracowuje dostosowane, kompleksowe procedury zarządzania pyłem w celu zmniejszenia ryzyka i zapewnienia zgodności ze standardami branżowymi.

Mamy wyjątkowe kwalifikacje do identyfikowania i rozwiązywania skomplikowanych i czasami kosztownych kontroli związanych z pyłem palnym. Nasz zespół ma doświadczenie w zakresie OSHA i odegrał kluczową rolę w poprawie bezpieczeństwa firm z wielu sektorów na całym świecie.

Ciesz się spokojem dzięki kontroli i ocenie

DHA jest kluczowym krokiem w łagodzeniu zagrożeń związanych z pyłami palnymi. Stanowi podstawę do wdrożenia innych wymagań, takich jak: kontrole inżynieryjne, procedury operacyjne, programy szkoleniowe, programy kontroli i testowania oraz zarządzanie programami zmian.

SEAM Group może wykonać kompleksowe DHA, a następnie pomóc we wdrażaniu zmian w całej organizacji, co przekłada się na lepsze wyniki ekonomiczne.

technician uses a tablet to perform maintenance checks
SEAM Group facilities solutions icon

Konserwacja

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj zagrożenia i luki szkoleniowe, aby chronić swoich pracowników i wydajność operacyjną.

SEAM Group facilities solutions icon

Niezawodność

Zarządzaj swoimi zasobami bez obaw, optymalizując dostępność zasobów i czas pracy bez przestojów.

Rozwiąż problemy związane z palnym pyłem

Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie zgodności z OSHA, aby pracowało dla Ciebie. Rozumiemy, że każdy obiekt jest wyjątkowy, a podejście do ograniczania ryzyka musi być dostosowane do konkretnych wyzwań i środowiska operacyjnego. Gdy rozpoczniesz współpracę z nami w zakresie analizy zagrożeń pyłowych (DHA), naszym celem jest pomóc Ci:

Nasze podejście DHA obejmuje kontrolę inżynieryjną oraz politykę ochrony środowiska i bezpieczeństwa, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksowe i skuteczne rozwiązania.

Po zakończeniu analizy, zapewniamy dalszą współpracę z Tobą w celu ustalenia priorytetów, zaplanowania i opracowania środków kontrolnych. Oceniamy opcje ochrony, wdrażamy plany łagodzenia, śledzimy zmiany i aktualizujemy DHA.

Nasz plan ograniczania zagrożeń obejmuje wsparcie inżynieryjne, w tym:

Spraw, aby analiza pyłu i szkolenie stały się kluczowym elementem całościowego programu zarządzania zasobami już dziś.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.