AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Termografia w podczerwieni

Popraw bezpieczeństwo swoich ludzi i niezawodność zasobów zasilanych energią elektryczną dzięki kontroli przy wykorzystaniu termografii w podczerwieni

Z czasem mogą wystąpić awarie elektryczne. Jednak w niektórych przypadkach Twoje zasoby mogą szybko zacząć generować ciepło, stwarzając ryzyko pożaru, obrażeń, kosztownych napraw, nieuniknionych przestojów, a nawet wzrostu kosztów ubezpieczenia. Kluczem do zminimalizowania tego ryzyka jest regularna konserwacja predykcyjna z wykorzystaniem technologii podczerwieni.

Inspekcje z wykorzystaniem podczerwieni prowadzone przez SEAM Group mogą skutecznie wykrywać zbliżające się awarie i zmniejszać zagrożenia. Korzystając z technologii podczerwieni, nasi certyfikowani specjaliści ds. termografii skanują stan termiczny sprzętu elektrycznego i mechanicznego bez wyłączania obiektu. Prowadzi to do zwiększenia bezpieczeństwa i niezawodności, a także zwiększenia produktywności Twojego obiektu.

SEAM Group wdraża znormalizowany proces, aby zapewnić, że inspekcje przy wykorzystaniu podczerwieni są wykonywane we właściwy sposób za każdym razem.

Skuteczna kontrola z wykorzystaniem podczerwieni pomoże Ci:

  • Wykrywać problemy na wczesnym etapie cyklu awarii
  • Poprawiać bezpieczeństwo i niezawodność
  • Unikać kosztownych przestojów serwisowych
  • Dokumentować oszczędności energii
  • Znacznie ograniczyć nieplanowane awarie zasilania
  • Zminimalizować czas konserwacji reaktywnej i rozwiązywania problemów
  • Zapewnić ochronę gwarancji OEM
  • Zmniejszyć składki ubezpieczeniowe
infrared thermography inspections
SEAM Group facilities solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa, aby chronić integralność swoich zasobów i zapobiegać zdarzeniom bezpieczeństwa.

SEAM Group safety solutions icon

Ryzyko i zgodność

Chroń swoich ludzi i operacje i jednocześnie zapewniaj zgodność z prowadzonymi inspekcjami i ocenami.

SEAM Group facilities solutions icon

Konserwacja

Popraw wydajność swojego zespołu serwisowego, dzięki identyfikacji problemów i ustaleniu priorytetów napraw.

Jak działają nasze kontrole z wykorzystaniem podczerwieni?

Upewnij się, że inspekcje przy wykorzystnaiu podczerwieni są przeprowadzane we właściwy sposób za każdym razem dzięki naszemu standardowemu procesowi, który obejmuje:

Popraw ogólne bezpieczeństwo i niezawodność swojej organizacji dzięki współpracy z SEAM Group. Sprawdzamy ponad 1 milion zasobów rocznie, dzięki czemu dajemy Ci pewność, że sprawdzone ramy i oparte na danych spostrzeżenia pozwolą rozwiązać wszystkie Twoje problemy związane z bezpieczeństwem, niezawodnością i utrzymaniem ruchu.

Współpraca z nami oznacza również, że będziesz cieszyć się różnymi zaletami ViewPoint — naszego prostego, skalowalnego rozwiązania technologicznego, które zapewnia ogrom danych dotyczących wydajności i kondycji zasobów.

Uczyń termografię w podczerwieni kluczowym elementem Twojego kompleksowego programu wydajności zasobów energetycznych już dziś.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może zwiększyć Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości konserwacji.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.