AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

ViewPoint Web i Mobile

Popraw swoje bezpieczeństwo i niezawodność dzięki ViewPoint Web and Mobile

Pozyskiwanie danych w odpowiednim czasie i miejscu ma kluczowe znaczenie dla Twojej działalności. Dzięki ViewPoint® Web and Mobile, technologii, która zdobyła wiele nagród oraz zaawansowanym rozwiązaniom analitycznym, otrzymujesz niezrównany dostęp do danych na temat zasobów i wgląd 24/7/365.

Niezależnie od tego, czy jest to usługa inspekcji przy wykorzystaniu podczerwieni, czy też konserwacja planowa lub program monitorowania wibracji, analizy realizowane na rzecz klientów i oferowane przez SEAM Group stanowią podstawę niezbędną dla Twojej organizacji do podejmowania strategicznych decyzji w celu optymalizacji programu wydajności zasobów zasilanych energią elektryczną.

Nasi klienci korzystają z wielu zalet ViewPoint, w tym:

  • Wglądu w wyniki kontroli i oceny
  • Dostępu do danych dotyczących bezpieczeństwa i niezawodności
  • Analityki w celu optymalizacji programów bezpieczeństwa i niezawodności

Ten program pomoże Ci zobaczyć wyniki inspekcji we wszystkich zakładach i regionach, podczas gdy Twój zespół wykorzysta kluczowe spostrzeżenia, aby podejmować najbardziej świadome decyzje dotyczące bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu.

Expert Uses ViewPoint
SEAM Group facilities solutions icon

Ryzyko/zgodność

Chroń swoich ludzi i operacje i jednocześnie zapewniaj zgodność z prowadzonymi inspekcjami i ocenami.

SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa, aby chronić integralność swoich zasobów i zapobiegać zdarzeniom bezpieczeństwa.

SEAM Group maintenance solutions icon

Utrzymanie Ruchu

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

Twoje dane dotyczące zasobów zasilanych energią elektryczną na wyciągnięcie ręki

ViewPoint zapewnia natychmiastowe informacje porównawcze badanego sprzętu według klasy wskazujące, jak wskaźniki awaryjności w poszczególnych zakładach mają się do wszystkich zakładów w firmie i w całej naszej bazie danych zawierającej ponad 1 000 000 zasobów. Wszystkie testy porównawcze są podzielone według klasy sprzętu w celu dokładniejszej analizy i mogą być udostępniane wszystkim użytkownikom lub wyznaczonym grupom użytkowników. Nasza autorska platforma umożliwia również:

Korzyści ViewPoint On-Demand

Jedna platforma zapewnia dodatkowe funkcje, z których możesz korzystać, gdy chodzisz po zakładzie.

Niezależnie od tego, czy chcesz wdrożyć oprogramowanie do konserwacji predykcyjnej, czy chcesz zaktualizować istniejącą platformę, ViewPoint — i ViewPoint On-Demand, nasza mobilna aplikacja towarzysząca do zarządzania zasobami — zapewnia wgląd, dane i funkcje, które są niezbędne dla Twojego zespołu, by osiągnąć cele związane z optymalizacją zasobów.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.