AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Bezpieczeństwo

Nie musisz więcej wybierać pomiędzy utrzymaniem ruchu, niezawodnością, a bezpieczeństwem

Wraz ze starzeniem się siły roboczej i rosnącą rotacją pracowników liderzy ds. bezpieczeństwa stoją przed wieloma wyzwaniami. Niezależnie od tego Twoi ludzie i klienci oczekują, że będą korzystać z obiektów bez ryzyka obrażeń.

SEAM Group może pomóc zidentyfikować potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa i jednocześnie pomóc zintegrować bezpieczeństwo z programem niezawodności i utrzymania ruchu. Korzyści dla Twoich pracowników i działalności cechują się dużą dynamiką.

Niektóre z najbardziej znanych marek na świecie powierzają nam tworzenie, zarządzanie i skalowanie swoich funkcji zarządzania majątkiem zasilanym energią elektryczną.

Nasze sprawdzone rozwiązania obejmują zintegrowane usługi doradcze, szkolenia, kontrole w terenie, oceny, instalacje i rozwiązania naprawcze.

Współpraca z SEAM Group to:

  • Doradztwo strategiczne w celu poprawy ogólnych wyników organizacji bezpieczeństwa
  • Ograniczenie ilości incydentów, niebezpieczeństw i zagrożeń związanych z bezpieczeństwem
  • Zgodność z normami (OSHA, NFPA 70E)
  • Współpraca z ekspertami z wielu dziedzin
  • Obniżka składek ubezpieczeniowych
  • Większa niezawodność w pracy

Jako klient SEAM Group możesz również korzystać z naszej prostej, skalowalnej technologii ViewPoint, która umożliwia dostęp do kluczowych informacji o bezpieczeństwie i niezawodności.

icon for safety expert

Bezpieczeństwo

Aby zintegrować bezpieczeństwo w całej organizacji, zapewnaj szkolenia i sprzęt swoim pracownikom, jednocześnie maksymalizując wydajność zasobów zasilanych energią.

icon for SEAM Reliability services

Niezawodność

Opracuj i zaimplementuj kompleksową strategię w zakresie niezawodności, aby zapewnić wysoki zwrot z inwestycji w zasoby zasilane energią elektryczną.

Icon for maintenance schedule

Konserwacja

Zoptymalizuj skuteczność całego programu zarządzania zasobami zasilanymi energią elektryczną dzięki proaktywnemu podejściu do konserwacji.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności kluczowego sprzętu i centrów danych jest kluczowe dla spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie kontroli i konserwacji, aby sprostać najważniejszym kwestiom, takim jak: zgodność, zmniejszone ryzyko pożaru lub przerwy w dostawie prądu oraz lepszy odbiór przez klientów, a wszystko to, by zwiększyć wskaźniki wykorzystania mienia.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Rozwiązania SEAM Group zapewniają wsparcie podczas osiągania założonych celów.

Twoi pracownicy i goście zasługują na to, by mieć pewność co do bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu, powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnego narażenia na ryzyko.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

technik elektryk używa komputera do zbierania danych

Odblokuj moc dostosowania kluczowych obszarów swojej działalności

W SEAM Group jesteśmy zaangażowani we współpracę z Tobą i Twoimi ludźmi w celu osiągnięcia najważniejszych wyników, które mają wpływ na następujące elementy programu wydajności aktywów:

  • Bezpieczeństwo: Popraw bezpieczeństwo, zakres szkoleń i gotowość swoich ludzi
  • Niezawodność: Zapewnij niezawodną, stałą wydajność sprzętu we wszystkich swoich obiektach
  • Konserwacja: Twórz programy konserwacji, które przyczyniają się do bezpieczniejszego i niezawodnego działania Twojej organizacji
Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.