AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Modernizacje elektryczne i poprawa wyników finansowych

Osiągnij cele w zakresie zrównoważonego rozwoju i niezawodności dzięki modernizacji i poprawie wyników finansowych

Niezależnie od tego, czy Twoja organizacja chce zaktualizować wygląd i układ swoich zakładów, wdrożyć uaktualnienia w celu spełnienia przepisów i kodeksów, czy też przeprowadzić instalację lub modernizację zasobów w kilku zakładach, możesz skorzystać z niestandardowego, skalowalnego podejścia.

Nasz zespół zapewnia specjalistyczną wiedzę, krajową sieć i biegłość w zarządzaniu projektami, które są niezbędne dla odniesienia sukcesu na skalę całego kraju lub dla przeprowadzenia udoskonaleń kapitałowych, i gwarantuje:

  • Remonty, przebudowy i modernizacje obiektów w wielu miejscach
  • Instalacje i modernizację zasobów w wielu lokalizacjach
  • Modernizację opraw LED do podświetlanych oznakowań i systemów oświetleniowych
  • Instalacje generatora rezerwowego i UPS
  • Badania i modernizacje systemów oświetleniowych dla przedsiębiorstw w celu oszczędzania energii

Klienci, którzy współpracują z SEAM Group nad projektami modernizacji i poprawy wyniku finansowego, osiągają wymierne wyniki, w tym:

  • Skalowalne i przewidywalne wykonanie w drodze zarządzania programem
  • Redukcję kosztów robocizny, części i materiałów
  • Ograniczenie nieplanowanej pracy i wydłużenie czasu dostępności urządzeń
  • Elastyczne, eksperckie doradztwo, które pomoże osiągnąć założone cele
  • Dostęp do krytycznych danych dotyczących wydajności i kondycji zasobów

Powierz SEAM Group swoje projekty modernizacji i poprawy wyniku finansowego. Współpracuj z naszymi ekspertami, aby opracować plan dostosowany do potrzeb Twojej organizacji.

SEAM Group technician holding computer
SEAM Group facilities solutions icon

Utrzymanie Ruchu

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Urządzenia i działania

Czerp dynamiczne korzyści z integracji strategii bezpieczeństwa, utrzymania ruchu i niezawodności.

SEAM Group facilities solutions icon

Zrównoważony rozwój

Osiągaj cele związane z efektywnością energetyczną i redukcją odpadów i korzystaj z doskonałej widoczności dostępnej dzięki naszej technologii.

Skalowalne rozwiązania dla Twoich konkretnych potrzeb

Dzięki naszemu ujednoliconemu podejściu do bezpieczeństwa zasobów, niezawodności i utrzymania ruchu, nasz zespół jest w stanie w pełni wesprzeć Twój program. Współpracujemy ze sprawdzoną siecią lokalnych i krajowych partnerów i dostawców, aby zapewnić niezawodne zarządzanie i realizację Twojego projektu.

Niezależnie od tego, jakie mogą być ulepszenia kapitałowe, nasz zespół będzie współpracował z Tobą od fazy koncepcji do zakończenia, zapewniając płynny proces skoncentrowany na długoterminowej wydajności zasobów i ogólnym bezpieczeństwie.

Już dziś spraw, aby modernizacje i udoskonalenia kapitałowe stały się kluczowymi elementami Twojego całościowego programu zarządzania zasobami.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może zwiększyć Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.