AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Zarządzanie budową

Zapewnij optymalne wykorzystanie pojazdów elektrycznych dzięki zarządzaniu budową

Pomyślne zarządzanie projektami budowy pojazdów elektrycznych o dużej wartości wymaga wysiłku zespołowego skoncentrowanego na budowaniu zaufania wśród kluczowych interesariuszy, projektantów wyposażenia pojazdów elektrycznych (EV), dostawców technologii i użytkowników końcowych.

W SEAM Group oferujemy skalowalne rozwiązania od obsługi pojedynczego projektu po zarządzanie wszystkimi fazami cyklu życia budowy EV. Umożliwiamy również transfer wiedzy poprzez szkolenia prowadzone osobiście, online i na żądanie.

W fazie zarządzania budową opracowujemy różne rozwiązania, aby poprawić wyniki biznesowe, w tym:

  • Terminowe wykonanie budowy zgodnie z budżetem
  • Optymalne bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości konserwacji
  • Rzetelną wydajność programu i zapewnienie stałego wzrostu
  • Większą lojalność wobec marki i satysfakcję klienta
  • Innowacyjne rozwiązania projektowe

Nasi eksperci od pojazdów elektrycznych mają doświadczenie w pracy z wieloma markami i są doskonale przygotowani, aby pomóc zwiększyć bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie inwestycji w pojazdy elektryczne.

Możemy pomóc Ci:

  • Poprawić zwrot z inwestycji w pojazdy elektryczne (EV)
  • Podejmować mądre i skalowalne decyzje
  • Zapewnić zrównoważony rozwój i trwałość pojazdów elektrycznych
  • Zapewnić zrównoważony rozwój i trwałość pojazdów elektrycznych

Overhead photograph of distribution facility grounds
SEAM Group facilities solutions icon

Urządzenia i obsługa

Czerp dynamiczne korzyści z holistycznego podejścia do utrzymania ruchu i niezawodności infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych.

SEAM Group safety solutions icon

Zrównoważony rozwój

Osiągaj cele związane z efektywnością energetyczną i redukcją odpadów dzięki doskonałej widoczności zapewnianej przez naszą platformę technologiczną ViewPoint.

SEAM Group facilities solutions icon

Przywództwo korporacyjne

Zapewnij optymalne wykorzystanie inwestycji w infrastrukturę ładowania pojazdów elektrycznych dzięki kompleksowemu programowi cyklu życia.

Zapewnij optymalne wykorzystanie
swojej infrastruktury do obsługi pojazdów elektrycznych

W SEAM Group przeprowadzamy Cię przez cały cykl życia zarządzania budową pojazdów elektrycznych, w tym:

Współpracuj z nami, aby opracować i wdrożyć holistyczną strategię dla Twojej infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

 

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.