AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Doświadczenie

Popraw strategię bezpieczeństwa, utrzymania ruchu i niezawodności

W SEAM Group jesteśmy zaangażowani we współpracę z Tobą i Twoimi ludźmi w celu osiągnięcia najważniejszych wyników, które mają wpływ na następujące elementy programu zarządzania zasobami:

  • Bezpieczeństwo: Popraw bezpieczeństwo, zakres szkoleń i gotowość najcenniejszych zasobów… ludzi.
  • Niezawodność: Zapewnij niezawodną, stałą wydajność sprzętu we wszystkich swoich obiektach.
  • Utrzymanie ruchu: Twórz programy konserwacji, które przyczyniają się do bezpieczniejszego i niezawodnego działania Twojej organizacji.
Eksperci ds. zarządzania zasobami w Seam Group
Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Dane umożliwiające podjęcie działań są kluczem do stabilnych programów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu

SEAM Group ViewPoint Screenshot

Klienci współpracują z SEAM Group w celu rozwiązywania problemów i podejmowania świadomych decyzji opartych na danych. ViewPoint to nasza platforma technologiczna, która zapewnia pełną przejrzystość wyników kontroli, bezpieczeństwo, niezawodność, programy utrzymania ruchu.

Wersje ViewPoint na urządzenia stacjonarne i mobilne to idealne rozwiązanie cyfrowe zarówno do pracy w biurze, jak i w terenie – zapewniające łączność całego zespołu w celu uzyskania bardziej spójnego i zrównoważonego podejścia.

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.