AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Niezawodność i bezpieczeństwo zasobów

Odkryj zalety ujednoliconej strategii bezpieczeństwa, utrzymania ruchu i niezawodności

Zapewnienie, że Twoje zasoby będą nadal działać dla Twojej organizacji i generować znaczące, mierzalne wyniki, zaczyna się od dobrze zdefiniowanej, właściwie wdrożonej i konsekwentnie monitorowanej strategii niezawodności zasobów.

Elementem, który napędza większą niezawodność, jest zwiększona świadomość bezpieczeństwa, jeśli chodzi o sprzęt, szkolenie pracowników i ogólne środowisko pracy.

W SEAM Group oferujemy najbardziej kompleksowe podejście do oceny niezawodności i bezpieczeństwa zasobów, mające na celu poprawę wydajności całego programu zarządzania zasobami.

Współpracując, osiągniemy razem wiele wyników biznesowych, w tym:

  • Bardziej proaktywne podejście do integracji bezpieczeństwa
  • Ulepszone planowanie kluczowych czynności konserwacyjnych i naprawczych
  • Lepszą przewidywalność wydajności krytycznych zasobów
  • Zwiększoną niezawodność i redukcję awarii

Nasze rozwiązania w zakresie niezawodności i bezpieczeństwa zasobów koncentrują się na szkoleniach, doradztwie i zarządzaniu programami, aby pomóc w realizacji strategii zarządzania zasobami zorientowanej na wyniki.

Viewpoint Expert
SEAM Group facilities solutions icon

Utrzymanie Ruchu

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma jasne, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj zagrożenia i luki szkoleniowe, aby chronić swoich pracowników i wydajność operacyjną.

SEAM Group facilities solutions icon

Niezawodność

Zarządzaj swoimi zasobami bez obaw i optymalizuj dostępność zasobów i czas pracy bez przestojów.

Poprawa niezawodności zasobów
poprzez analizę awarii

Wszystkie zasoby zużywają się z biegiem czasu i ostatecznie będą wymagały wymiany. Kluczowym elementem maksymalizacji ich niezawodności jest uzyskanie jak największej wartości z zasobu przy jednoczesnym przewidywaniu i planowaniu potencjalnych miejsc awarii. Aby to oszacować i pomóc Ci uświadomić sobie wartość, jaka skrywa się w Twoich aktywach, SEAM Group wykorzystuje zaawansowaną analizę krzywych P-F.

Kiedy aktywa po raz pierwszy wykazują oznaki rozpadu, jesteśmy w stanie obliczyć potencjalne miejsce awarii zasobu, a także jego funkcjonalne miejsce awarii. Po drodze wykorzystujemy monitorowanie stanu, aby przedłużyć żywotność zasobu (i Twojej inwestycji).

W rezultacie Twoja organizacja uzyskuje największą możliwą wartość i wydajność z zasobów, jednocześnie proaktywnie rozumie, kiedy zasób może wymagać wymiany.

Już dziś dokonaj oceny wiarygodności i bezpieczeństwa zasobów o kluczowym znaczeniu dla całościowego programu zarządzania zasobami.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży, SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

SEAM Group Różnica

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresiebezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.