AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Raportowanie i monitorowanie programu

Monitoruj projekty związane z bezpieczeństwem, utrzymaniem ruchu i niezawodnością dzięki raportowaniu i monitorowaniu

W świecie opartym na danych ważne jest, aby Twoja organizacja dokonała cyfryzacji i scentralizowała kluczowe dane na temat zasobów w celu uzyskania najlepszych wyników programu. Zatrudnienie doświadczonego partnera może pomóc w zrozumieniu kluczowych trendów, przewidywaniu problemów z utrzymaniem ruchu i wyprzedzaniu wyzwań związanych z bezpieczeństwem lub niezawodnością.

W SEAM Group oferujemy proste, skalowalne rozwiązanie – ViewPoint® – które zapewnia lepszą kontrolę nad danymi podczas łączenia zespołów w różnych lokalizacjach.

ViewPoint zapewnia natychmiastowy dostęp do kluczowych danych dotyczących obiektów, kluczowych systemów infrastruktury i poszczególnych zasobów z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

W fazie raportowania i monitorowania programu będziemy współpracować z Twoim zespołem, aby skupić się na:

  • Budowaniu szczegółowego i dokładnego sposobu raportowania
  • Ocenie możliwości
  • Kwartalnej kontroli działań
  • Doradztwie technicznym

Tak więc niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w tworzeniu programu od podstaw, czy też szukasz sposobów, aby dostosować się do obecnego podejścia, SEAM Group ma wiedzę specjalistyczną, która wspiera Twoje cele.

technician reporting data on ViewPoint App
SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa, aby chronić integralność swoich zasobów i zapobiegać zdarzeniom bezpieczeństwa.

SEAM Group facilities solutions icon

Przywództwo korporacyjne

Zapewnij optymalne dopasowanie swoich projektów i inicjatyw do zarządzania programem.

SEAM Group facilities solutions icon

Niezawodność

Zarządzaj swoimi zasobami bez obaw i optymalizuj dostępność zasobów i czas pracy bez przestojów.

Realizuj swoją strategię dzięki
zarządzaniu programami

Zarządzanie programami to jedno z najistotniejszych narzędzi, jakich nasi klienci używają, aby naprawdę zoptymalizować swoje działania i chronić swoich pracowników. Dlaczego? Z uwagi na wielofunkcyjny charakter większości programów niezbędne jest dynamiczne dostosowanie kwestii bezpieczeństwa, utrzymania ruchu i niezawodności, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników.

Współpracując z nami, oferujemy nasze doświadczenie w zarządzaniu programami i sprawdzoną platformę technologiczną, aby pomóc Ci wdrożyć sprawdzone rozwiązania. Dzięki temu będziesz w stanie:

Patrząc na listę kluczowych inicjatyw, rozważ zarządzanie programem z SEAM Group, czyli kluczowym elementem holistycznej strategii wydajności aktywów.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

 
 

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.