AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Konserwacja i naprawy elektryczne

Zwiększ swoje bezpieczeństwo i niezawodność dzięki konserwacji i naprawom elektrycznym

Najlepsze programy zarządzania zasobami mają charakter holistyczny i obejmują kompleksowe podejście do bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu. Osobne przechowywanie tych komponentów może prowadzić do kosztownych przestojów i chaotycznego podejścia do zarządzania zasobami.

SEAM Group współpracuje z uznanymi na całym świecie markami, aby oceniać, ulepszać i zarządzać wieloaspektowymi programami. Krytyczne aspekty każdego udanego programu utrzymania infrastruktury elektrycznej obejmują:

  • Konserwację planową
  • Konserwację predykcyjną
  • Konserwację uzależnioną od rzeczywistego stanu
  • Dostępność operatora
  • Zakontraktowaną konserwację harmonogramową
  • Konserwację rozdzielnic

W SEAM Group koncentrujemy się na optymalizacji programów wydajności zasobów poprzez konsekwentną, opartą na danych konserwację infrastruktury elektrycznej. Kluczowe korzyści, których możesz spodziewać się po współpracy z naszymi ekspertami strategicznymi, obejmują:

  • Większą wydajność
  • Redukcję kosztów robocizny, części i materiałów
  • Wcześniejszą identyfikację problemów sprzętowych
  • Ograniczoną ilość nieplanowanych prac

Przechodzimy przez wszystkie etapy realizacji — w tym przygotowanie, organizację, optymalizację i uruchomienie — aby Twoja organizacja była bezpieczniejszym i bardziej niezawodnym miejscem.

Power distribution switchboard
SEAM Group facilities solutions icon

Konserwacja

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Urządzenia i działania

Czerp dynamiczne korzyści z integracji strategii bezpieczeństwa, konserwacji i niezawodności.

SEAM Group facilities solutions icon

Zrównoważony rozwój

Osiągaj cele związane z efektywnością energetyczną i redukcją odpadów korzystając z doskonałej widoczności dostępnej dzięki naszej technologii.

Czy nadszedł czas na ocenę programu utrzymania infrastruktury elektrycznej?

Ocena i optymalizacja utrzymania infrastruktury elektrycznej może prowadzić do znaczącej poprawy w zakresie oszczędności energii, niezawodności i cyklu życia zasobów.

W miarę rozwoju i ewolucji zakładu, aby dostosować się do nowych wymagań sprzętowych i biznesowych, możesz zdać sobie sprawę, że Twoje systemy dystrybucji energii elektrycznej, programy utrzymania ruchu i procedury wymagają ponownej oceny.

Przestarzałe lub nieodpowiednie praktyki konserwacji infrastruktury elektrycznej mogą stanowić zagrożenie dla pracowników i dalszego prowadzenia działalności. I właśnie tutaj nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa, konserwacji i niezawodności działa na Twoją korzyść.

Nasz zespół ekspertów współpracuje z setkami klientów na całym świecie w celu projektowania i wdrażania skutecznych, najlepszych w swojej klasie programów utrzymania ruchu i napraw elektrycznych. Wykorzystaj nasze doświadczenie, aby pracowało dla Ciebie, żebyś mógł osiągnąć swoje cele w zakresie bezpieczeństwa i dalszego rozwoju.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

 

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.