AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Projekt i inżynieria

Zapewnij optymalne wykorzystanie infrastruktury pojazdów elektrycznych (EV) dzięki rozwiązaniom projektowym i inżynieryjnym

Proces zarządzania projektami inżynierskimi jest jedną z najbardziej kluczowych faz rozwoju infrastruktury EV. Przy tak wielu ruchomych częściach może również stać się on bardzo zawiły ze względu na mnogość zaangażowanych dostawców i partnerów.

Gdy zaczynasz wdrażać swoją strategię dotyczącą pojazdów elektrycznych, będzie Ci potrzebny projekt, który zapewni podejście oparte na doskonałości, przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnego bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu.

W SEAM Group wykorzystujemy naszą fachową wiedzę w zakresie aparatury rozdzielczej i mediów, aby definiować i wspierać strategie skalowania rozwoju stacji ładowania i zapewnienia zrównoważonego, stałego wzrostu podczas wdrażania kolejnych rozwiązań.

W fazie projektowej i inżynierskiej pomożemy Ci w podejmowaniu różnych decyzji, w tym:

  • Wyborze ładowarek do pojazdów elektrycznych i rozdzielnic
  • Opracowywaniu projektów użytkowych i planu inżynieryjnego
  • Wymiarowaniu transformatorów i przewodów
  • Planowaniu pozwoleń w zależności od budowy

Nasi eksperci od pojazdów elektrycznych mają doświadczenie w pracy z wieloma markami i są doskonale przygotowani do pomocy przy zwiększyć bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie inwestycji w pojazdy elektryczne. Możemy pomóc Ci:

  • Poprawić zwrot z inwestycji w pojazdy elektryczne (EV)
  • Podejmować mądre i skalowalne decyzje
  • Zapewnić zrównoważony rozwój i trwałość pojazdów elektrycznych
  • Zdobywać odpowiednie ulgi finansowe i podatkowe
Engineer uses a design program on the computer
SEAM Group facilities solutions icon

Urządzenia i obsługa

Czerp dynamiczne korzyści z holistycznego podejścia do utrzymania ruchu i niezawodności infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych.

SEAM Group safety solutions icon

Zrównoważony rozwój

Osiągaj cele związane z efektywnością energetyczną i redukcją odpadów dzięki doskonałej widoczności zapewnianej przez naszą platformę technologiczną ViewPoint.

SEAM Group facilities solutions icon

Przywództwo korporacyjne

Zapewnij optymalne wykorzystanie inwestycji w infrastrukturę ładowania pojazdów elektrycznych dzięki kompleksowemu programowi cyklu życia.

Zapewnij optymalne wykorzystanie
swojej infrastruktury do obsługi pojazdów elektrycznych

W SEAM Group oferujemy kompleksowy pakiet rozwiązań do pojazdów elektrycznych w ramach naszej funkcji projektowej i inżynieryjnej, w tym:

Współpracuj z nami, aby opracować i wdrożyć holistyczną strategię dla Twojej infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

 

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.