AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Oznakowanie, oświetlenie i układ sterowania elektryką

Osiągnij cele w zakresie zrównoważonego rozwoju i niezawodności dzięki oświetleniu, oznakowaniu i układom sterowania elektryką

Oznakowanie, oświetlenie i układ sterowania elektryką to kluczowe elementy udanego programu wydajnej pracy urządzeń elektrycznych. Kiedy współpracujesz z godnym zaufania partnerem, takim jak SEAM Group, Twoja organizacja może czerpać korzyści, od silniejszego zaangażowania marki w klientów po potencjalnie znaczące oszczędności energii.

Dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie oświetlenia, oznakowania i sterowania wprowadzisz swoją organizację na ścieżkę rozwoju i lepszych wyników biznesowych, które będą obejmować:

  • Większe oszczędności energii w zakładach
  • Lepsze oświetlenie i zagospodarowanie przestrzeni dla najemców i klientów
  • Korzyści ze współpracy z jednym partnerem w zakresie projektowania, pozyskiwania i instalacji
ceiling lighting in a retail clothing store
SEAM Group facilities solutions icon

Konserwacja

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Urządzenia i działania

Czerp dynamiczne korzyści z integracji strategii bezpieczeństwa, konserwacji i niezawodności.

SEAM Group facilities solutions icon

Zrównoważony rozwój

Osiągaj cele związane z efektywnością energetyczną i redukcją odpadów korzystając z doskonałej widoczności dostępnej dzięki naszej technologii.

Skorzystaj z naszych możliwości i spraw, aby pracowały dla Ciebie
- pozwól swoim obiektom lśnić

Kiedy współpracujesz z nami, aby osiągnąć cele zrównoważonego rozwoju i działalności, nasz zespół ekspertów ds. oznakowania, oświetlenia i sterowania jest gotowy do świadczenia następujących usług:

Możliwości w zakresie sterowania elektryką:

Oznakowanie i możliwości oświetlenia:

Zoptymalizuj swoje podejście do oznakowania, oświetlenia i elementów sterujących, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa, konserwacji i niezawodności.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.