AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Zgodność i bezpieczeństwo systemów elektrycznych (NFPA 70E, OSHA)

Popraw swoje bezpieczeństwo i niezawodność dzięki bezpieczeństwu elektrycznemu i zgodności z wymogami

Aby zapewnić swoim pracownikom i klientom jak najbezpieczniejsze środowisko, kluczowe znaczenie ma przestrzeganie przepisów OSHA i norm NFPA 70E (Qualified Electrical Worker, QEW – wykwalifikowany elektryk).

W SEAM Group nasze kompleksowe programy szkoleniowe i doradcze są zaprojektowane tak, aby spełniać standardy zgodności z OSHA i NFPA i wykraczać poza nie, pomagając jednocześnie osiągać pozytywne wyniki biznesowe, w tym:

  • Zwiększona odpowiedzialność za bezpieczeństwo w całej organizacji
  • Dokładne, praktyczne dane dotyczące bezpieczeństwa
  • Większa ochrona Twoich zasobów, produktów i ludzi
  • Zwiększona zgodność z przepisami ochrony środowiska
  • Optymalizacja wydajności aktywów
  • Poprawiona postawa zarządzania ryzykiem
  • Ograniczenie ryzyka związanego z zasobami i przestojami
  • Lepsze zrozumienie wymogów ochrony przed zagrożeniami

Współpraca z SEAM Group oznacza praktyczne partnerstwo we wdrażaniu lepszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa elektrycznego i zgodności w całej organizacji.

Ekspert ds. oceny zagrożenia w postaci wyładownia łukowego
SEAM Group facilities solutions icon

Utrzymanie Ruchu

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma jasne, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj zagrożenia i luki szkoleniowe, aby chronić swoich pracowników i wydajność operacyjną.

SEAM Group facilities solutions icon

Niezawodność

Zarządzaj swoimi zasobami bez obaw i optymalizuj dostępność zasobów i czas pracy bez przestojów.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich ludzi i zachowaj zgodność
Dzięki właściwemu partnerowi u Twego boku

Bycie pracodawcą sprawia, że Twoim obowiązkiem jest ustanowienie, udokumentowanie i wdrożenie praktyk i procedur związanych z bezpieczeństwem NFPA 70E. Korzyści z dopełnienia wymogów normy wykraczają poza zachowanie zgodności. Bezpieczniejsze środowisko pracy ma pozytywny wpływ na morale, kulturę i dyspozycyjność.

Gdy masz po swojej stronie odpowiedniego partnera, możesz chronić swoich ludzi dzięki wiedzy i narzędziom, które pozwolą im bezpiecznie wykonywać pracę.

Spraw, aby bezpieczeństwo elektryczne i zgodność z przepisami stały się kluczowym elementem Twojego całościowego programu zarządzania zasobami już dziś.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży, SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

SEAM Group Różnica

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresiebezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

 
 

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.