AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Opracowanie programu PdM i CbM

Zwiększ swoje bezpieczeństwo i niezawodność dzięki opracowaniu programu konserwacji predykcyjnej i monitorowania na podstawie stanu rzeczywistego

Jeśli chodzi o zwiększenie niezawodności i efektywności utrzymania ruchu, kluczowe znaczenie mają programy oceny predykcyjnej i oceny oparte na stanie rzeczywistym. I chociaż te dwie metodologie w pewnym stopniu nakładają się na siebie, ich ogólny wpływ na Twoją organizację jest odmienny.

Konserwacja predykcyjna (Predictive Maintenance, PdM)

PdM łączy czynności, takie jak: drgania, temperaturę i inne przewidywalne zmienne, o złożonych formułach, aby wyprzedzić potencjalną awarię sprzętu.

Monitorowanie stanu rzeczywistego (Condition-Based Monitoring, CbM)

CbM obejmuje czynności konserwacyjne na podstawie aktualnego stanu Twoich zasobów. Inspekcje wizualne i spostrzeżenia oparte na danych są doskonałymi wskaźnikami potrzeb CbM i kolejnych etapów.

Klienci, którzy współpracują z SEAM Group przy tworzeniu i wdrażaniu programów PdM i CbM, otrzymują wiele korzyści, w tym:

  • Większą wydajność
  • Redukcję kosztów robocizny, części i materiałów
  • Wcześniejszą identyfikację problemów sprzętowych
  • Ograniczoną ilość nieplanowanych prac

Świetnym pierwszym krokiem do zwiększenia możliwości PdM i CbM jest współpraca z SEAM Group nad oceną niezawodności utrzymania ruchu. Możemy zdefiniować aktualny stan programu zarządzania zasobami, a następnie opracować i pomóc w realizacji planu strategicznego, abyś uzyskał lepszą kontrolę nad czynnościami związanymi z utrzymaniem ruchu.

Predictive Maintenance Engineer
SEAM Group facilities solutions icon

Konserwacja

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj zagrożenia i luki szkoleniowe, aby chronić swoich pracowników i wydajność operacyjną.

SEAM Group facilities solutions icon

Niezawodność

Zarządzaj swoimi zasobami bez obaw i optymalizuj dostępność zasobów i czas pracy bez przestojów.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.