AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Konserwacja i modernizacja rozdzielnic

Zwiększ bezpieczeństwo i niezawodność dzięki konserwacji rozdzielnic

Rozdzielnica to najczęstszy punkt awarii elektrycznej w zakładzie. Brak planowania i konserwacji planowej oznacza, że ​​ryzykujesz utratę sprzętu, przestoje obiektów i potencjalne problemy z bezpieczeństwem pracowników.

Współpracując z nami, możesz ograniczyć to ryzyko. Udostępniamy naszą wiedzę setkom organizacji na całym świecie, aby dostarczać wskazówki konsultacyjne i wdrażać skuteczne praktyki utrzymania ruchu dla zapewnienia bezpiecznego i niezawodnego zasilania.

Oto niektóre z kluczowych zalet naszych rozwiązań w zakresie konserwacji rozdzielnic:

  • Ograniczenie występowania zagrożenia łukiem elektrycznym i innych niebezpiecznych incydentów
  • Większe bezpieczeństwo i zgodność z przepisami
  • Dłuższy czas pracy i niezawodność
  • Zwiększona efektywność energetyczna i zrównoważone wykorzystanie
  • Ochrona zasobów i trwałość
  • Konsekwentne oszczędności kosztów
Industrial electrical switch panel
SEAM Group facilities solutions icon

Konserwacja

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Urządzenia i działania

Czerp dynamiczne korzyści z integracji strategii bezpieczeństwa, konserwacji i niezawodności.

SEAM Group facilities solutions icon

Zrównoważony rozwój

Osiągaj cele związane z efektywnością energetyczną i redukcją odpadów, korzystając z doskonałej widoczności dostępnej dzięki naszej technologii.

Zwiększ wydajność działania w zakresie
utrzymania rozdzilenic

Jako Twój partner w zakresie utrzymania rozdzielnic oferujemy dziesięciolecia doświadczenia w zakresie konserwacji planowej urządzeń niskonapięciowych(LVPM), a także certyfikowanych techników NETA, jeśli Twój zakład tego wymaga. Nasze usługi serwisowe dotyczące rozdzielnic obejmują:

Współpraca z nami oznacza również, że będziesz cieszyć się różnymi zaletami ViewPoint® — naszego prostego, skalowalnego rozwiązania technologicznego, które zapewnia ogrom danych dotyczących wydajności i kondycji zasobów.

Spraw, aby czynności konserwacyjne rozdzielnic stały się kluczowym elementem Twojego całościowego programu zarządzania aktywami już dziś.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.