AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Audyty dotyczące bezpieczeństwa elektrycznego

Popraw bezpieczeństwo swoich pracowników i zasobów zasilanych energią elektryczną dzięki rozwiązaniom w zakresie analizy zagrożeń w postaci wyładowań łukowych

Zagrożenia elektryczne występują w całej organizacji i mogą bardzo poważnie wpłynąć na ogólne bezpieczeństwo pracowników, klientów i zasobów pod napięciem.

W SEAM Group oferujemy różnorodne rozwiązania audytu bezpieczeństwa elektrycznego. Zawierają one:

  • Przegląd miejsca w celu określenia sprzętu, który wymaga oznaczenia etykietami informującymi o wyładowaniach łukowych lub tabliczkami LOTO
  • Inspekcja w podczerwieni
  • Analiza zagrożenia w postaci łuku elektrycznego
  • Audyt LOTO
  • Raport na temat naprawy niedociągnięć
  • Usługi konserwacyjne i naprawcze w celu usunięcia niedociągnięć oraz montażu etykiet i tabliczek

Nasz zespół najpierw dokonuje inwentaryzacji i koduje za pomocą kodu QR wszystkie przedmioty, rejestruje dane na tabliczce znamionowej i wykonuje zdjęcia w podczerwieni/cyfrowe. Wszystkie zasoby są w pierwszej kolejności sprawdzane wizualnie. Następnie używamy naszego opatentowanego oprogramowania, aby potwierdzić obecność i istotność wszelkich odchyłek.

Stan zasobów jest oceniany na miejscu, a nasz zespół zgłasza najważniejsze ustalenia przed wyjazdem. Następnie przeprowadzamy kontrolę jakości danych i w ciągu pięciu dni roboczych publikujemy wyniki w ViewPoint®, gdzie można uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem Internetu lub urządzeń mobilnych.

SEAM Group facilities solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj potencjalne zagrożenia dla bezpieczeństwa, aby chronić integralność swoich zasobów i zapobiegać zdarzeniom wpływającym na bezpieczeństwo.

SEAM Group safety solutions icon

Ryzyko i zgodność

Chroń ludzi i procesy, zapewniając jednocześnie zgodność z wymogami kontoli i oceny.

SEAM Group facilities solutions icon

Konserwacja

Zwiększ wydajność swojego zespołu ds. utrzymania ruchu, identyfikując problemy i ustalając priorytety napraw.

Korzyści z audytów bezpieczeństwa elektrycznego

Podczas przeprowadzania audytu bezpieczeństwa elektrycznego ściśle współpracujemy z Twoim zespołem, aby zinwentaryzować wszystkie zasoby i zidentyfikować potencjalne zagrożenia. Następnie sprawdzamy i ładujemy nasze ustalenia do ViewPoint — naszego prostego, skalowalnego rozwiązania technologicznego, które zapewnia pełny dostęp do wszystkich kluczowych danych.

Nasze audyty bezpieczeństwa elektrycznego umożliwiają:

Poprawę ogólnego bezpieczeństwa i niezawodności Twojej organizacji, współpracując z SEAM Group. Kontrolujemy ponad 2 miliony zasobów rocznie, dając Ci pewność, że sprawdzone rozwiązania i oparte na danych spostrzeżenia rozwiązują wszystkie Twoje problemy związane z bezpieczeństwem, niezawodnością i konserwacją.

Współpraca z nami oznacza również, że będziesz cieszyć się szerokimi zaletami ViewPoint — naszego prostego, skalowalnego rozwiązania technologicznego, które zapewnia bogaty wgląd w dane dotyczące wydajności i kondycji zasobów.

Spraw, aby audyty bezpieczeństwa elektrycznego stały się kluczowym elementem Twojego całościowego programu zarządzania zasobami już dziś.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży, SEAM Group może zwiększyć Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości w zakresie utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Grupa SEAM Różnica

Definicja współpracy i partnerstwa

Ktoś więcej niż sprzedawca, SEAM Group działa jako doradca strategiczny, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie musisz się znaleźć Odkrywamy szybkie korzyści, ale także opracowujemy i zarządzamy programami długoterminowymi, aby pomóc Ci przekroczyć obecne wymagania w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności oraz celów związanych z utrzymaniem ruchu.

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.