AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Zaawansowana analityka

Popraw swoje bezpieczeństwo i niezawodność dzięki zaawansowanym analizom

Ponieważ technologia wciąż zmienia sposób, w jaki prowadzimy działalność we wszystkich branżach, firmy codziennie zarządzają setkami, a nawet tysiącami zasobów i powiązanych punktów danych.

W SEAM Group nasze zintegrowane podejście do rozwiązywania problemów związanych z bezpieczeństwem, niezawodnością i utrzymaniem zasobów jest oparte na zaawansowanej analityce.

Dajemy naszym klientom solidne narzędzie do analizy zasobów, które umożliwia lepsze katalogowanie zasobów zasilanych energią elektryczną i wspieranie inwentaryzacji, stanu tych zasobów, bieżących i przewidywanych kosztów utrzymania i nie tylko — a wszystko to na jednej platformie dostępnej dla Twojego zespołu.

Dodatkowe korzyści płynące z korzystania z naszego prostego, skalowalnego rozwiązania ViewPoint i jego uzupełniających się funkcji zaawansowanej analityki obejmują:

  • Bardziej przejrzystą obserwację efektywności budżetowania i planowania r/r
  • Ciągłą poprawę wydatków i wyników w zakresie bezpieczeństwa/niezawodności
  • ESG / raportowanie zrównoważonego rozwoju
  • Maksymalną niezawodność i czas pracy
  • Lepsze zarządzanie ryzykiem i komunikację

Niezależnie od tego, czy wolisz robić to sam, czy decydujesz się na integrację zarządzaną przez SEAM Group, ViewPoint API pomaga dopracować udostępnianie danych i zarządzanie nimi, dzięki tworzeniu fundamentów potrzebnych Twojej organizacji do podejmowania bardziej strategicznych, energicznych decyzji dotyczących zarządzania majątkiem.

Viewpoint Expert
SEAM Group facilities solutions icon

Ryzyko/zgodność

Chroń swoich ludzi i operacje i jednocześnie zapewniaj zgodność z prowadzonymi inspekcjami i ocenami.

SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa, aby chronić integralność swoich zasobów i zapobiegać zdarzeniom bezpieczeństwa.

SEAM Group maintenance solutions icon

Konserwacja

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.