AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Realizacja programu i zarządzanie projektami

Osiągnij cele programu wydajności energetycznej zasobów dzięki zarządzaniu projektami

Osiągnij cele programu wydajności energetycznej zasobów dzięki zarządzaniu projektami Nieplanowane przestoje i problemy z bezpieczeństwem mogą ograniczać wydajność, zaangażowanie ludzi i zadowolenie klientów.

Współpracując z naszym globalnym zespołem ekspertów, pracujemy nad zapewnieniem realizacji projektów zgodnie z ogólnym planem programu bezpieczeństwa, utrzymania ruchu i niezawodności.

W SEAM Group nasi eksperci stosują sprawdzone rozwiązania zapewniające optymalną wydajność, zgodną z planami, strategią i modelem zarządzania opracowanymi dla Twoich konkretnych potrzeb.

W fazie realizacji programu i zarządzania projektem będziemy współpracować z Twoim zespołem, aby skoncentrować się na wykonaniu szeregu krytycznych działań, w tym:

  • Osiągnięciu maksymalnych korzyści z istniejącej technologii, aby śledzić i mierzyć projekty związane bezpieczeństwem, utrzymaniem ruchu i niezawodnością
  • Zrozumieniu tego, w jaki sposób monitorować projekty względem budżetu i harmonogramu
  • Przekazywaniu swojemu zespołowi i innym interesariuszom celów, kamieni milowych i wskaźników sukcesu
  • Zwiększeniu wydajności i bezpieczeństwa, w celu zapewnienia zespołowi przejrzystości niezbędnej do realizacji projektów i wyników o znaczeniu krytycznym

Tak więc, niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w tworzeniu programu od podstaw, czy też szukasz sposobów, aby dostosować się do obecnego podejścia, SEAM Group ma wiedzę specjalistyczną, która wspiera Twoje cele.

Engineering using a tablet while walking facility
SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa, aby chronić integralność swoich zasobów i zapobiegać zdarzeniom bezpieczeństwa.

SEAM Group facilities solutions icon

Przywództwo korporacyjne

Zapewnij optymalne dopasowanie swoich projektów i inicjatyw do zarządzania programem.

SEAM Group facilities solutions icon

Niezawodność

Zarządzaj swoimi zasobami bez obaw, optymalizując dostępność zasobów i czas pracy bez przestojów.

Realizuj swoją strategię
dzięki zarządzaniu programami

Zarządzanie programami to jedno z najistotniejszych narzędzi, jakich nasi klienci używają, aby naprawdę zoptymalizować swoje działania i chronić swoich pracowników. Dlaczego? Z uwagi na wielofunkcyjny charakter większości programów, niezbędne jest dynamiczne dostosowanie kwestii bezpieczeństwa, utrzymania ruchu i niezawodności, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników.

Współpracując z nami, oferujemy nasze doświadczenie w zarządzaniu programami i sprawdzoną platformę technologiczną, aby pomóc Ci wdrożyć sprawdzone rozwiązania. Dzięki temu będziesz w stanie

Gdy patrzysz na listę kluczowych inicjatyw, zastanów się nad zarządzaniem programem współpracując z SEAM Group, kluczowym elementem holistycznej strategii wydajności aktywów.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.