AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Nasza kultura

Firma, w której na pierwszym miejscu stawiani są ludzie, i której członkowie zespołu mają autonomię, aby dokonywać zmian na korzyść naszych klientów.

Wszystko, co robimy, robimy z myślą o deklaracjach dotyczących naszej misji, wizji i wartości, i to te zasady kierują naszą strategią organizacyjną i działają na rzecz Twojej firmy. Budujemy sprawną kulturę organizacyjną, w której ceni się ludzi, a innowacyjność zorientowana na klienta napędza nasze działania.

Misja, Wizja, Wartości

Co stanowi siłę napędową SEAM Group? Prawdziwa troska o naszych ludzi i tworzenie środowiska pracy zespołowej, zaufania, szacunku, wsparcia i zabawy. Popieramy nasze słowa czynem i z dumą stawiamy na czele zarówno naszych klientów, jak i ludzi w celu osiągnięcia długoterminowego sukcesu.

Przywództwo

Nasi liderzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu dla niektórych z największych światowych firm. Dają przykład i zapewniają naszym ludziom przestrzeń do tworzenia, rozwoju i działania.

SEAM group female engineer inspecting energized assets

Kariera w SEAM Group

Zawsze poszukujemy przenikliwych umysłów i działających zespołowo liderów. Sprawdź nasze propozycje dotyczące dostępnych stanowisk i zobacz, czy coś Cię interesuje.

Kontakt

Dzięki członkom zespołu i partnerom na całym świecie nasi eksperci obsługują klientów w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, jak możemy współpracować, aby stworzyć bezpieczniejszy i bardziej niezawodny świat.

SEAM Group world map

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.