AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Kariera

Przyspiesz swoją karierę. Pomóż nam tworzyć bezpieczniejszy, bardziej niezawodny świat

Zbudowałeś udaną karierę, ale chcesz dołączyć do globalnej firmy, która robi różnicę. Uwielbiasz uczyć się, wprowadzać innowacje i pracować z innymi. Brakuje Ci autonomii w podejmowaniu ważnych decyzji na obecnym stanowisku.

Czy to przypomina Ciebie? Zobacz obecne możliwości

Jako członek naszego zespołu staniesz się częścią wspierającej, postępowej i innowacyjnej firmy, która przez cały czas kładzie nacisk na komunikację, odpowiedzialność, zdolność adaptacji i współpracę. Na pierwszym miejscu stawiamy naszych ludzi i zbudowaliśmy kulturę skoncentrowaną na różnorodności, równości i integracji (DE&I).

Wierzymy w Twój wkład jako członek naszego zespołu, i będziemy Cię wspierać na każdym etapie Twojej podróży w SEAM Group.

Oferujemy:

 • Konkurencyjny pakiet świadczeń
 • Elastyczną, zdalną i hybrydową strukturę pracy
 • Autonomię i przestrzeń do rozwoju
 • Ubezpieczenie zdrowotne, stomatologiczne i okulistyczne
 • Ubezpieczenie rentowe i na życie
 • Plan emerytalny dopasowany firmy
 • Plan premiowy dla wszystkich pracowników
 • Pomoc w kształceniu
 • Płatny urlop
 • Najwyższej klasy zespół kierowniczy
 • Wiele więcej!

Informacje dla pracowników

SEAM Group safety and reliability expert

Zatrudnienie to dopiero początek

Niezależnie od tego, czy chcesz zostać specjalistą w swojej dziedzinie, czy też poznać możliwości naszej szerokiej gamy rozwiązań, jesteśmy zobowiązani pomóc Ci stworzyć ścieżkę według Twojej definicji sukcesu.

Nasze zaangażowanie na rzecz różnorodności, równości i integracji

W SEAM Group jesteśmy zaangażowani w tworzenie środowiska, w którym każdy pracownik czuje się mile widziany i doceniany. Wierzymy, że akceptacja różnorodności i oferta integracyjnego środowiska umożliwia nam wszystkim pełne wykorzystanie naszego potencjału.

Jesteśmy odpowiedzialni za promowanie zróżnicowanej siły roboczej i zapewnienie, że nasza współpraca z podmiotami zewnętrznymi wspiera większą świadomość i wrażliwość kulturową. Postępy mierzymy za pomocą ankiet zaangażowania pracowników, oceny składu siły roboczej oraz integracji programów szkoleniowych i rozwojowych dla pracowników, które koncentrują się na zrozumieniu znaczenia różnorodności, równości i integracji (DE&I).

Informacje dla pracowników

Nasza kultura

Dlaczego ludzie kochają pracę w SEAM Group? Każda osoba wnosi swoje wyjątkowe talenty i indywidualizm, aby przyczynić się do budowania kultury, w której każdy się rozwija.

Kontakt

Dzięki członkom zespołu i partnerom na całym świecie nasi eksperci obsługują klientów w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, jak możemy współpracować, aby stworzyć bezpieczniejszy i bardziej niezawodny świat.

SEAM Group world map

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.