AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Opracowanie i realizacja programu szkoleniowego

Zwiększ swoje bezpieczeństwo i niezawodność dzięki opracowywaniu i realizacji programu szkoleniowego

Właściwe szkolenie z dziedziny bezpieczeństwa elektrycznego jest kluczem zapewniającym większe bezpieczeństwo i bardziej zaangażowaną siłę roboczą. Pomagamy przedsiębiorstwom w ograniczaniu narażenia pracowników na zagrożenia elektryczne, a opracowywany i realizowany przez nasz program szkoleniowego ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania urazom i wypadkom.

SEAM Group może opracować i dostarczyć kompleksowy program szkoleniowy, który pomoże Twojej organizacji:

  • Zintegrować bezpieczeństwo w całej organizacji
  • Zmniejszyć ryzyko awarii sprzętu i błędu ludzkiego
  • Stwórzyć bezpieczne warunki pracy pod względem elektryczności
  • Spełnić standardy zgodności OSHA i NFPA, a nawet wykraczać poza nie
  • Interpretować i dokumentować dane dotyczące bezpieczeństwa, niezawodności i konserwacji w lepszy sposób
  • Wykorzystać doświadczonych pracowników i wiedzę instytucjonalną, aby poprawić wyniki dla nowych pracowników

Nasze rozwiązania w zakresie rozwoju szkoleń dotyczących bezpieczeństwa elektrycznego i realizacji hybrydowych są doskonałe podczas implementowania nastawionego na wyniki programu szkoleniowego w dziedzinie bezpieczeństwa. Nasi trenerzy zwracają uwagę na realne sytuacje związane z utrzymaniem ruchu, które mają natychmiastowe przełożenie na pracę wykonywaną przez Twoich pracowników.

  • Wdrażanie dzięki obecnemu instruktorowi: Część na żywo zapewnia interakcję, spersonalizowane treści i dwukierunkową komunikację w celu poprawy uczenia się
  • Wirtualna nauka na żywo prowadzona przez instruktora:Ewaluacja i materiały online przed zakończeniem i po nim mogą pomóc w określeniu stopnia zaawansowania osoby uczącej się i zweryfikowaniu celów uczenia się
  • Tempo nauki elektronicznej dobrane do potrzeb: Dostęp do materiałów e-learningowych można dostosować do harmonogramu uczestnika, a dzięki temu zapewnić wygodę i zminimalizować zakłócenia w pracy.

Jako Twój partner szkoleniowy zapewnimy instrukcje i informacje potrzebne Twojemu zespołowi, aby pracować bezpieczniej w swojej pracy i przyczyniać się do tworzenia bezpieczniejszego środowiska pracy przez cały czas.

SEAM Group Learning with Virtual Reality
SEAM Group facilities solutions icon

Konserwacja

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj zagrożenia i luki szkoleniowe, aby chronić swoich pracowników i wydajność operacyjną.

SEAM Group facilities solutions icon

Niezawodność

Zarządzaj swoimi zasobami bez obaw i optymalizuj dostępność zasobów i czas pracy bez przestojów.

Chroń swoich ludzi i
dopełniaj wymogów zgodności

Firmy na całym świecie podwajają swoje wysiłki w zakresie kultury na wyjątkowym i wymagającym rynku pracy. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku położenia większego nacisku na bezpieczniejsze warunki i praktyki pracy poprzez bardziej efektywne szkolenia.

Chociaż wiele tematów, które dostarczają nasi instruktorzy SEAM Group, jest kontrolowanych i dopuszczanych przez różne agencje rządowe/kontrolujące, istnieje mnóstwo możliwości dostosowania kursu. Nasza oferta szkoleń z bezpieczeństwa elektrycznego obejmuje:

Spraw, aby tworzenie i realizacja programów szkoleniowych stały się kluczowym elementem Twojego całościowego programu zarządzania majątkiem już dziś.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.