AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Zarządzanie pracą, planowanie i harmonogramowanie

Popraw bezpieczeństwo swoich pracowników i zasobów zasilanych energią elektryczną dzięki rozwiązaniom w zakresie zarządzania pracą, planowania i harmonogramowania

Zarządzanie pracą jest fundamentalną częścią każdej strategii operacyjnej. Kompleksowy program i podejście zapewnia najlepsze możliwe wyniki zarówno dla Twojego zespołu, jak i Twoich zysków.

W dowolnego rodzaju czynnościach związanych z nadzorowaniem i optymalizacją zasobów SEAM Group wykorzystuje kompleksowe podejście do zarządzania pracą. Nasi eksperci biorą pod uwagę wiele aspektów Twojego programu, aby upewnić się, że praca jest wykonywana w prawidłowy sposób, we właściwym czasie, przez właściwych ludzi i we właściwym celu.

Przykłady możliwości zarządzania pracą obejmują:

  • Opracowywanie przepływów procesów w celu dostosowania operacyjnego
  • Delegowanie pracy od menedżerów do osób fizycznych
  • Zarządzanie awariami zasobów w celu skutecznego ich rozwiązania
  • Powiązanie danych związanych z pracą w systemie CMMS

Opracowane przez nas funkcje zarządzania pracą, planowania i harmonogramowania są idealnym rozwiązaniem pomagającym w realizacji strategii zarządzania majątkiem zorientowanej na wyniki.

Experts discussing risk and compliance
SEAM Group facilities solutions icon

Konserwacja

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

SEAM Group facilities solutions icon

Niezawodność

Zarządzaj swoimi zasobami bez obaw i optymalizuj dostępność zasobów i czas pracy bez przestojów.

My zajmiemy się szczegółami, Ty czerp korzyści

Naszym celem, jako wiodącej firmy zajmującej się zarządzaniem i optymalizacją zasobów, jest rozwiązywanie problemów w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i konserwacji najbardziej wymagających zasobów.

My zajmiemy się szczegółami, Ty czerp korzyści z:

Nasze możliwości zarządzania pracą są idealnym rozwiązaniem, które pomaga w realizacji strategii zarządzania zasobami zorientowanej na wyniki, a jednocześnie umożliwia zespołowi skupienie się na innych krytycznych zadaniach.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

 
 

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.