AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Procedury LOTO - Lockout / Tagout

Popraw bezpieczeństwo swoich ludzi oraz zasobów dzięki lepszemu programowi Lockout Tagout

Źródła energii, w tym elektryczne, mechaniczne, hydrauliczne, pneumatyczne, chemiczne, termiczne i inne, mogą być niebezpieczne dla pracowników, wykonawców i ogólnej wydajności zasobów pod napięciem.

Chroń swoich ludzi i zasoby, korzystając z naszego wsparcia w celu stworzenia lub ulepszenia lub ulepszenia programu blokowania/znakowania (LOTO), w tym cyfrowe LOTO. Właściwie udokumentowane i wdrożone procedury mogą pomóc w zapobieganiu nieoczekiwanemu włączeniu lub uwolnieniu niebezpiecznej energii podczas czynności konserwacyjnych.

Będziesz w stanie dostrzec natychmiastowe, znaczące korzyści, w tym:

  • Udoskonalone procedury krytyczne zapobiegające wypadkom i zgłaszanym incydentom
  • Eliminowanie kwestii związanych z przepisami i zgodnością
  • Ustrukturyzowana strategia LOTO w całej Twojej organizacji
  • Lepsza edukacja pracowników w zakresie zagrożeń LOTO
  • Właściwa izolacja energetyczna urządzeń
  • Bezpieczniejsze serwisowanie i konserwacja sprzętu

Już dziś spraw, aby LOTO i krytyczne procedury stały się kluczowymi elementami Twojego całościowego programu zarządzania zasobami.

Yellow lockout tagout cabinet in an electrical substation
SEAM Group facilities solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa, aby chronić integralność swoich zasobów i zapobiegać zdarzeniom bezpieczeństwa.

SEAM Group safety solutions icon

Ryzyko i zgodność

Chroń swoich ludzi i operacje i jednocześnie zapewniaj zgodność z prowadzonymi inspekcjami i ocenami.

SEAM Group facilities solutions icon

Utrzymanie Ruchu

Popraw wydajność swojego zespołu serwisowego, dzięki identyfikacji problemów i ustaleniu priorytetów napraw.

Składniki sprawnie działającego programu LOTO
działającego programu LOTO

Pierwszym krokiem w rozwoju sprawnie działającego programu LOTO jest udokumentowanie procesu kontroli energii LOTO w Twoim zakładzie. Każdy program musi być dostosowany pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami i standardami OSHA, a także określonymi wymaganiami i zasadami Twojej firmy.

Dokumentacja musi zawierać jasne procedury kontroli energii (ECP) dotyczące mocowania odpowiednich urządzeń blokujących i/lub informacyjnych do urządzeń odcinających energię:

Jeśli masz już wdrożony program LOTO, nasz zespół może przeprowadzić ocenę luki w zgodności z przepisami LOTO, aby zidentyfikować możliwości ulepszeń i przedstawić zalecenia.

Oczywiście siła inwestycji w program LOTO zostanie odblokowana, gdy Twoi ludzie zostaną odpowiednio przeszkoleni i wyposażeni w umiejętności umożliwiające bezpieczne wykonywanie pracy. Możesz polegać na naszejwiedzy w zakresie szkoleń z bezpieczeństwa, aby spełnić wymagania dotyczące zgodności i zwiększyć wydajność swojego zespołu.

Współpraca z nami oznacza również, że będziesz cieszyć się różnymi zaletami ViewPoint — naszego prostego, skalowalnego rozwiązania technologicznego, które zapewnia ogrom danych dotyczących wydajności i kondycji zasobów. Niezależnie odtego, czy chcesz zbudować, ocenić lubzdigitalizować program LOTO i najważniejsze procedury, naszym celem jest pomoc w tworzeniu bezpieczniejszego i bardziej niezawodnego środowiska pracy.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.