AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Rozwiązania

One SEAM. One Solution. Jednolite podejście do strategii optymalizacji zasobów

One SEAM. One Solution. Nasze zintegrowane podejście.

Każdego dnia Twoi pracownicy i klienci mają kontakt z zasobami zasilanymi energią elektryczną, co stwarza wyzwania związane z bezpieczeństwem. Niezawodność tych zasobów wpływa na wyniki finansowe. A sposób utrzymywania zasobów wpływa na Twoją zdolność do prowadzenia dalszych działań i wydajność.

W SEAM Group nasze podejście do optymalizacji zasobów koncentruje się na poprawie bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu poprzez strategiczne doradztwo i konsulting, niestandardowe programy szkoleniowe, usługi inspekcji w terenie, rozwiązania do monitorowania stanu, usługi konserwacji i naprawy w połączeniu z naszą zastrzeżoną technologią ViewPoint®i podejściem do zarządzania programem.

Nazywamy to podejściem One SEAM, One Solution. Nigdzie indziej nie otrzymasz zintegrowanego programu serwisowego, który sprosta wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem zasobów, niezawodnością i utrzymaniem ruchu. Dzięki tej innowacyjnej i wszechstronnej metodologii Twoja organizacja otrzymuje kompletne rozwiązanie do optymalizacji zasobów przez cały cykl ich życia. Nasz zespół będzie współpracował z Tobą, aby:

  • Zdefiniować obecny i przyszły stan Twojego programu
  • Zidentyfikować luki w wydajności programu
  • Zaimplementować innowacyjne rozwiązania
  • Zaimplementować innowacyjne rozwiązania

Współpracując z SEAM Group, zyskujesz dostęp do zespołu z wieloletnim doświadczeniem w pomaganiu ludziom takim jak Ty, aby osiągnąć najlepsze wyniki pod kątem bezpieczeństwa ludzi i rentowności.

"One SEAM. One Solution." Infographic

Skontaktuj się z nami

Dzięki członkom zespołu i partnerom na całym świecie nasi eksperci obsługują klientów w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, jak możemy współpracować, aby stworzyć bezpieczniejszy i bardziej niezawodny świat.

SEAM Group world map

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.