AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

CMMS i dane dla zasobów

Zwiększ swoje bezpieczeństwo i niezawodność dzięki optymalizacji danych, technologii i CMMS

Prawidłowo wdrożony i wykorzystywany CMMS (skomputeryzowany system zarządzania utrzymaniem ruchu) pomoże dynamicznie optymalizować wydajność zasobów pod napięciem.

Aby pomóc Ci zoptymalizować cykl życia i wydajność Twoich krytycznych zasobów, nasz zespół wnosi dziesiątki lat doświadczenia we wdrażaniu programów zarządzania zasobami w celu poprawy integralności, widoczności, mierzalności i przewidywalności.

Nasze usługi obejmują kluczowe aspekty wymagane do pomyślnego wdrożenia, począwszy od czynności związanych z przygotowaniem danych, poprzez wdrożenie i wsparcie systemu, aż po realizację programu utrzymania ruchu.

Większość usług związanych z zasobami wymaga różnych punktów danych, w tym:

  • Oceny zagrożeń w postaci wyładowań łukowych
  • Kontrole z wykorzystaniem podczerwieni
  • Programy lockout/tagout
  • Programów konserwacji predykcyjnej
  • Analizy palnego pyłu

Klienci SEAM Group korzystają również z naszej prostej, skalowalnej technologii ViewPoint, która umożliwia dostęp do kluczowych informacji o bezpieczeństwie i niezawodności.

SEAM Group facilities solutions icon

Utrzymanie Ruchu

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma jasne, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Identyfikuj zagrożenia i luki szkoleniowe, aby chronić swoich pracowników i wydajność operacyjną.

SEAM Group facilities solutions icon

Niezawodność

Zarządzaj swoimi zasobami bez obaw i optymalizuj dostępność zasobów i czas pracy bez przestojów.

Kluczowe zalety maksymalizacji systemu CMMS

Niezależnie od tego, czy dokonałeś inwestycji, czy rozważasz dodanie CMMS w celu optymalizacji programu wydajności zasobów, sukces zaczyna się od integralności danych i jasnego planu wdrożenia.

Dzięki odpowiedniemu podejściu i partnerowi zaczniesz dostrzegać korzyści i efektywność swojej technologii w pracy.

Uczyń optymalizację danych/technologii i CMMS kluczowym elementem Twojego całościowego programu zarządzania zasobami już dziś.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży, SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

SEAM Group Różnica

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresiebezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.