AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Ryzyko i zgodność

Ogranicz ryzyko dzięki poprawie bezpieczeństwa, utrzymania ruchu i niezawodności

Organizacje stają przed coraz większymi wyzwaniami związanymi z obsługą urządzeń elektrycznych, w szczególności dotyczącymi zgodności z ciągle zmieniającymi się wymogami przepisów i zarządzania ryzykiem.

Nieodpowiednie procedury, luki w procesach i słaba analityka danych mogą niekorzystnie wpływać na programy dotyczące bezpieczeństwa, niezawodności i konserwacji, podkreślając znaczenie spójnego, zintegrowanego podejścia.

Współpraca z SEAM Group to:

  • Zgodność z wymogami przepisów i zarządzania ryzykiem
  • Obniżone składki ubezpieczeniowe
  • Lepsze wyniki w zrównoważonym rozwoju
  • Zmniejszenie ryzyka operacyjnego i incydentów związanych z bezpieczeństwem
  • Wymierne i spójne oszczędności kosztów i energii dzięki programom kontroli
  • Partnerstwo z interdyscyplinarnymi światowymi ekspertami, aby być na bieżąco ze zmianami regulacyjnymi
icon for safety expert

Bezpieczeństwo

Zapewnij swoim pracownikom szkolenia i sprzęt, aby zapewniać bezpieczeństwo w całej organizacji, jednocześnie maksymalizując wydajność urządzeń zasilanych energią elektryczną.

icon for SEAM Reliability services

Niezawodność

Stwórz i zaimplementuj kompleksową strategię niezawodności, aby osiągnąć wysoki zwrot z inwestycji w urządzenia zasilane elektrycznie.

Icon for maintenance schedule

Utrzymanie Ruchu

Zoptymalizuj skuteczność całego programu zarządzania majątkiem energetycznym dzięki proaktywnemu podejściu do utrzymania ruchu.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży SEAM Group może zwiększyć Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności kluczowego sprzętu i centrów danych jest kluczowe dla spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie kontroli i konserwacji, aby sprostać najważniejszym kwestiom, takim jak: zgodność, zmniejszone ryzyko pożaru lub przerwy w dostawie prądu oraz lepszy odbiór przez klientów, a wszystko to, by zwiększyć wskaźniki wykorzystania mienia.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Rozwiązania SEAM Group zapewniają wsparcie podczas osiągania założonych celów.

Twoi pracownicy i goście zasługują na to, by mieć pewność co do bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu, powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnego narażenia na ryzyko.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

technik elektryk używa komputera do zbierania danych

Odblokuj możliwość integracji kluczowych obszarów swojej działalności

W SEAM Group jesteśmy zaangażowani we współpracę z Tobą i Twoimi zespołami w celu osiągnięcia wyników o kluczowym znaczeniu, które mają wpływ na następujące elementy programu wydajności aktywów:

  • Bezpieczeństwo: Zwiększ bezpieczeństwo, ilość szkoleń i gotowość swoich pracowników
  • Niezawodność: Zapewnij niezawodną, stałą wydajność sprzętu we wszystkich swoich obiektach
  • Utrzymanie ruchu: Twórz programy utrzymania ruchu, które przyczyniają się do bezpieczniejszej i niezawodnej organizacji
Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.