AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Montaż generatorów i UPS

Popraw bezpieczeństwa i niezawodność dzięki instalacji generatora i zasilacza UPS

Awaria zasilania może prowadzić do utraty danych, problemów ze sprzętem i nieplanowanych przestojów. Może również narazić pracowników i klientów na ryzyko, nie wspominając o wpływie, jaki może mieć na wyniki finansowe.

Na szczęście, z odpowiednimi inwestycjami i planowaniem, przygotowanie do awarii zasilania jest dość prostym procesem.

W SEAM Group nasi eksperci od generatorów i zasilaczy UPS mogą pomóc Ci określić, jaki rozmiar, rodzaj paliwa i jakie specyfikacje zużycia są odpowiednie dla Twojej firmy.

Dlaczego warto współpracować z SEAM Group w zakresie montażu generatorów i zasilaczy UPS?

  • Zapobiegaj uszkodzeniom spowodowanym przepięciami lub nieprawidłowymi napięciami
  • Zapewnij optymalną wydajność sprzętu i urządzeń
  • Unikaj utraty krytycznych danych operacyjnych
  • Zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa pracownikom, kontrahentom i klientom
Standby Generator Installed Indoors
SEAM Group facilities solutions icon

Konserwacja

Zoptymalizuj swój program utrzymania ruchu i upewnij się, że Twój zespół ma przejrzyste, oparte na danych priorytety.

SEAM Group safety solutions icon

Urządzenia i działania

Czerp dynamiczne korzyści z integracji strategii bezpieczeństwa, konserwacji i niezawodności.

SEAM Group facilities solutions icon

Zrównoważony rozwój

Osiągaj cele związane z efektywnością energetyczną i redukcją odpadów, korzystając z doskonałej widoczności dostępnej dzięki naszej technologii.

Zwiększ wydajność swojego zakładu dzięki odpowiedniemu generatorowi i rozwiązaniu UPS

Jako lider w swojej organizacji możesz dołożyć wszelkich starań, by w Twoim zakładzie nigdy nie odłączono światła, a czynności realizowane były w sposób niezakłócony. Jednak mogą wystąpić zdarzenia pogodowe i inne związane z siecią elektryczną, które są poza Twoją kontrolą i mogą zagrozić niezawodności Twojej infrastruktury elektrycznej.

Wybierając odpowiedni generator i rozwiązania UPS dla swoich obiektów, nasz zespół ekspertów wnosi dziesięciolecia doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności, utrzymania ruchu i inżynierii, aby pomóc Ci wziąć pod uwagę różne czynniki, począwszy od rodzaju paliwa po poziom hałasu.

Na niezawodność generatora mogą mieć wpływ jego wymagania operacyjne, konstrukcja, konserwacja, lokalizacja, a nawet kwalifikacje operatorów. Mając na uwadze tak dużą stawkę, gdy podejmujesz decyzję dotyczącą tego kluczowego dla powodzenia wszelkich działań zasobu należy wziąć rozważyć następujące kwestie:

Spraw, aby instalacja generatora i zasilacza UPS stała się kluczowym elementem Twojego całościowego programu wydajności zasobów już dziś.

Skalowalne rozwiązanie dla każdej branży

Niezależnie od branży, SEAM Group może poprawić Twoje bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości utrzymania ruchu.

Problemy z dyspozycyjnością, bezpieczeństwem i wydajnością mogą mieć negatywny wpływ na ogólne operacje, wydajność zespołu i reputację na rynku.

Firmy z tej branży mocno ucierpiały przez pandemię i wymagają solidnych planów bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu, aby zapewnić bezawaryjną pracę obiektów i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Ponieważ świat stawia na cyfryzację, utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności najważniejszego sprzętu i centrów danych jest kluczowe podczas spełnienia wymogów klientów w zakresie dostępności i umów SLA.

Zgodność, niezawodność, bezpieczeństwo i szybkość wprowadzania na rynek to kluczowe elementy sukcesu w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki naszej unikalnej mieszance usług i rozwiązań SEAM Group zapewni Ci wsparcie.

Sektor zarządzania nieruchomościami wymaga kompleksowych usług w zakresie inspekcji i utrzymania, aby zapewnić możliwość osiągnięcia najważniejszych wyników, takich jak: zgodność, ograniczone ryzyko pożaru lub przerw w dostawie prądu oraz większe zadowolenie klientów, oraz aby zwiększyć wskaźniki dostępności.

Niezawodna, bezpieczna eksploatacja i mniejsze ryzyko jest kluczem do prowadzenia pomyślnych działań w sektorze naftowym i gazowym. Pozwól, aby rozwiązania SEAM Group pozwoliły osiągnąć Ci sukces.

Twoi pracownicy i goście zasługują na pewne: bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie Twoich obiektów. Wykorzystaj naszą wiedzę, by im to dać.

Firmy ubezpieczeniowe powinny koncentrować się na zmniejszeniu ogólnej ekspozycji na ryzyko, aby zapewnić satysfakcję klientów i efektywność zespołu.

Przy setkach, a czasem milionach ludzi zależnych od czystej wody i efektywnie dostarczanej energii ogólna jakość ma kluczowe znaczenie.

Od niezawodności stacji ładowania po wstępne oceny planu budowy jesteśmy ekspertami w zapewnianiu optymalnego wykorzystania sprzętu.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.