AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

O nas

Tworzenie bezpieczniejszego, bardziej niezawodnego świata

SEAM Group jest globalnym liderem w zakresie optymalizacji zasobów zasilanych energią elektryczną, który koncentruje się na racjonalizacji bezpieczeństwa, niezawodności i konserwacji zasobów dla ponad 500 obecnych klientów działających w wielu branżach i rynkach na całym świecie.

Wykorzystując nasze podejście One SEAM, One Solution, nasz zespół zapewnia zintegrowane rozwiązania dla typowych wyzwań związanych z zasobami dzięki kompleksowemu pakietowi rozwiązań:

Jako jedna z wiodących światowych firm zarządzających zasobami współpracujemy z klientami w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Każdego roku nasz licencjonowany zespół ekspercki kontroluje, ocenia i obsługuje ponad 1 milion zasobów zasilanych energią elektryczną — pomagając organizacjom poprawiać bezpieczeństwo i wydajność operacyjną na rynkach, począwszy od hotelarstwa i farmaceutyków po przetwórstwo żywności i towary konsumpcyjne.

Misja, wizja, wartości

W SEAM Group jesteśmy zespołem skupionym na przyszłości — zarówno naszej organizacji, jak i Twojej. Poznaj naszą deklarację misji, wizji i wartości

Eksperci ds. zarządzania zasobami w Seam Group

Kultura firmy

Dlaczego ludzie kochają pracę w SEAM Group? Każda osoba wnosi swoje wyjątkowe talenty i indywidualizm, aby przyczynić się do budowania kultury, w której każdy się rozwija.

Przywództwo

Poznaj globalny zespół kadry kierowniczej, który pracuje nad wprowadzaniem zmian w naszej branży i poza nią.

SEAM group female engineer inspecting energized assets

Kariera w SEAM Group

Szukasz ścieżki kariery, dzięki której będziesz pracować z największymi firmami? Dołącz do SEAM Group i pomóż nam wypełniać naszą misję tworzenia bezpieczniejszego i bardziej niezawodnego świata.

Nasza historia

SEAM Group to efekt połączenia dwóch liderów branży w 2018 roku: Lewellyn Technology, firma zajmująca się szkoleniami w dziedzinie zespołów elektrycznych, założona w 1993 roku, oraz Predictive Service, firma świadcząca usługi wykorzystujące podczerwień, założona w 2002 roku. W międzyczasie rozwinęliśmy się zarówno organicznie, jak i poprzez strategiczne partnerstwa z innymi dostawcami usług branżowych:

1993 — Założenie Lewellyn Technology (Linton, IN)

2002 — Założenie Predictive Service (Cleveland, OH)

2016 — Predictive Service kupuje Mid-Atlantic Infrared Services (Washington D.C.)

2018 Lewellyn Technology, Predictive Service i DTS dokonują fuzji, aby utworzyć SEAM Group

2019 — Zakup Balticberg (Warszawa, Polska)

2022 — Zakup EESCO, Electrical Engineering & Service Company, Inc. (Holbrook, MA)

Obecnie ponad 350 członków zespołu SEAM Group pracuje nad stworzeniem bezpieczniejszego i niezawodnego świata, współpracując z klientami w celu zapewnienia kluczowych dla naszej misji wyników. Bez względu na wyzwania branżowe lub te związane z zasobami, jeśli Twoja organizacja chce zbudować trwałe, zorientowane na wyniki partnerstwo z firmą zajmującą się optymalizacją zasobów zasilanych energią elektryczną, nasz zespół sprosta wyzwaniu, zapewniając Ci wsparcie w zakresie poprawy wydajności tych zasobów w kluczowych obszarach działalności.

Kontakt

Dzięki członkom zespołu i partnerom na całym świecie nasi eksperci obsługują klientów w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o tym, jak możemy współpracować, a dzięki temu stworzyć bezpieczniejszy i niezawodny świat.

SEAM Group world map

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.