AKADEMIA ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO

Edycja XI – STYCZEŃ 2025

Program edukacyjny skierowany do grona specjalistów i managerów utrzymania ruchu i produkcji. AZT skupia się na praktycznych warsztatach, pracy z case studies, wymianie doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych narzędzi.

Zarządzanie programowe

Zarządzając programami skorzystaj z podejścia 360 ​​stopni

Rozwiązania w zakresie zarządzania programami
w celu maksymalizacji Twoich działań

Zarządzanie programaminie jest uniwersalne. Twoje wyjątkowe działania wymagają w pełni dostosowanego, ustrukturyzowanego podejścia do osiągania wyników biznesowych i dotrzymywania terminów projektów. Grupa SEAM zapewnia sprawdzony zespół, doradcze rozwiązania i oparte na danych ramy komunikacji, aby zapewnić sukces programu.

  • Popraw ogólne planowanie programu
  • Osiągaj wyniki na czas i zgodnie z budżetem
  • Zapewnij lepszą spójność we wszystkich oddziałach
  • Uprość zarządzanie interesariuszami
  • Zmniejsz ryzyko nieudanych inicjatyw
  • Zapewnij zgodność z wymogami przepisów
  • Uzyskaj efekt ekonomii skali, łącząc projekty

Niestandardowe i skalowalne rozwiązania do zarządzania programami

Proaktywne zarządzanie zasobami zaczyna się od strategicznego ogólnego programu. Od planowania i zarządzania po realizację i raportowanie, Twój spersonalizowany program z SEAM Group zapewni optymalne bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie od początku do końca. Razem z Tobą budujemy wizję, aby osiągać lepsze wyniki biznesowe, osiągać kluczowe wymagania dotyczące czasu i budżetu oraz zapewniać spójność we wszystkich Twoich oddziałach.

Klienci SEAM Group korzystają również z naszej prostej, skalowalnej platformy technologicznej ViewPoint,aby uzyskać dostęp do wielu danych dotyczących zasobów. Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w wykorzystywaniu kluczowych spostrzeżeń do tworzenia długoterminowych, skutecznych programów dla największych światowych marek. Nasze podejście opiera się na realnych podstawach, jestelastyczne i dynamiczne – i zawsze skoncentrowane na osiąganiu wyników o znaczeniu krytycznym.

employee looking proud
icon of emergency sign

Gotowy, aby zoptymalizować swoje podejście? Nasz zespół jest gotowy do pomocy.
Zadzwoń do nas na numer +48 22 20 35 440.

Zbuduj program lepszego zarządzania zasobami z SEAM Group

Wspólnie stworzymypomyślne strategie i plany programów, które zapewnią wzrost rzeczywistej wartości.

inspectors survey facility data

Planowanie i strategia programu

Twój spersonalizowany program zaczyna się od zbudowania właściwej strategii. Wspólnie zbudujemy ogólny plan, zdefiniujemy cele i ustalimy oczekiwania dotyczące wyników i zarządzania ryzykiem.

Engineering looking over tablet

Realizacja programu i zarządzanie projektami

Możesz mieć pewność, że procesy: testowania, planowania i szkolenia, będą dostosowane do potrzeb Twojej organizacji, począwszy od zarządzania projektami po plany wykonania dostosowane do lokalizacji.

Experts discussing risk and safety plan

Zarządzanie programem i komunikacja

Skorzystaj z naszej sprawdzonej, opartej na danych struktury komunikacyjnej, aby na bieżąco informować interesariuszy i wykonywać wszystkie kluczowe czynności związane z zarządzaniem zmianami w całym cyklu życia programu.

SEAM Group expert uses ViewPoint API

Raportowanie i monitorowanie programu

Połącz doświadczenie platformy ViewPoint i naszych menedżerów programu, aby tworzyć dokładne raporty i monitorować kluczowe systemy infrastruktury i poszczególne zasoby z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Twoje cele. Nasze rozwiązania

Bezpieczeństwo, niezawodność i utrzymanie ruchu sąważne, bez względu na to, kim jesteś. SEAM Group jest tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele i zapewnić płynne działanie Twojej organizacji

SEAM Group Corporate Solutions icon

Przywództwo korporacyjne

Buduj wysokiej jakości strategię zarządzania zasobami, która ma wpływ na całą organizację, chroni pracowników i decyduje o wynikach finansowych.

SEAM Group reliability solutions icon

Niezawodność

Proaktywnie zarządzaj najważniejszymi zasobami elektrycznymi, aby zmaksymalizować niezawodność przy jednoczesnym zwiększeniu czasu pracy bez przestojów i poprawie ogólnej wydajności.

SEAM Group maintenance solutions icon

Utrzymanie Ruchu

Pielęgnuj kulturę doskonałości w zakresie konserwacji, aby prowadzić ogólną optymalizację zasobów i osiągać znaczną poprawę wydajności.

SEAM Group safety solutions icon

Bezpieczeństwo

Wzmocnij swoją kulturę bezpieczeństwa dzięki efektownym szkoleniom, zoptymalizowanym praktykom i zgodności z najnowszymi przepisami i wymaganiami elektrycznymi.

SEAM Group risk management solutions icon

Ryzyko i zgodność

Buduj program zarządzania zasobami elektrycznymi skoncentrowany na poprawie ryzyka w organizacji i osiągnięciu zgodności.

SEAM Group facilities solutions icon

Urządzenia i obsługa

Buduj strategię operacyjną, która napędza produktywność, chroni Twoich ludzi i osiąga cele bezpieczeństwa we wszystkich obiektach.

Seam Group Logo

Różnica jaką daje SEAM Group

Definicja współpracy i partnerstwa

SEAM Group to coś więcej niż dostawca rozwiązań, to strategiczny doradca, który wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i prowadzi Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć. Odkrywamy szybkie korzyści, a jednocześnie opracowujemy i zarządzamy długoterminowymi programami, aby pomóc Ci przekroczyć założone cele w zakresie bezpieczeństwa,niezawodności i utrzymania ruchu.

Powiązane treści

 

Stay Informed

Stay ahead of the curve with our latest insights, strategies, and news.  

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi spostrzeżeniami i wiadomościami.